Kolay bir olaydır. Erkeklerin kendini küçük düşürdüğü bir olaydır. Az kendinize saygı duyun da elin kızından bu lafları işitmeyin.

Ancak kendisine saygısı olan, sevgilisi olan ve onlara sadık olan kısmı unutmamak lazım.
Yapmadığımdır. Yazıktır, günahtır. Cıvımayın kızlar
oldukça kolaydır, tek bir mesajınızla bile sizi sikmek için can atan onlarca erkek düşürebilirsiniz.

bu yolda her türlü yalana ve iki yüzlülüğe maruz kalabileceğiniz için bunu anlamak sizin için biraz güç olur ve ciddi ciddi elimi sallasam yarın gelip beni ailemden isteyecek, deli gibi aşık olacak 50 tane erkek düşürürüm kanısına kapılırsınız.

yanlış!

çünkü fazlası için çizdiğiniz profil önemlidir.

bir kız fazla rağbet görüyorsa ya çakılacak kız profili çizmiştir ya da ortalamanın çok üzerinde bir güzelliğe sahiptir.

özetle;

ortalama bir kızdan daha fazla rağbet görüyorsanız önce aynaya bakın, eğer güzelliğinizden eminseniz sessizce bir köşeye saklanıp gitmelerini bekleyebilirsiniz.

ama yok normal ya da vasat bir tipiniz varsa boşuna kaçmayın, onlar sizi elbet sikecektir.
sözlük erkeklerini dildo olarak kullanmak.
Ay durun gülmicem.
Tavlanır. Çok da basittir. Kaslıyım çok yakışıklıyım der çoğu. Beyin error yani.. gerçekleri gizlemeyelim. istisnaların olması da muhtemeldir.
özet geçiyorum: çok pis hakarete uğramışız beyler.
Denemek isteyen sözlük kadınlarına kapım açık.

Kolay olduğu söylenen hededir.
Fıstığı havaya atıp ağzınla kapmak gibi bir şey basit ama abartılıyor.
Başlığı açan yazarımsı trollun yazdıklarını artık okumadan eksiliyorum genelde. Bu entryi okuyunca ne kadar doğru birşey yaptığımı fark ettim. yav he he deyip geçin gitsin.
sanırsam ki oldukça kolaydır. eğer böyle bir amacınız varsa sözlük kadınları olarak rahatlıkla tavlayabilirsiniz.
yaşım itibarıyla üzerime almıyorum .yoksa bu hakaretleri o bacımıdır nedir ona yedirirdim . biriniz şunu sustursun . sıcak başına girdi .
Açık oylayın yeterli. Zira bunu sevişme teklif etmişsiniz gibi algılayanlar var.
kolaydir. bir eskort icin.

eskortlara talep cok. eheheh. baci bi sikek?
Tavlamaya gerek yok. Mesaj atmanada. Sadece laykla, canı sıkılırsa yürür.
çok kolaydır. ama ben sizin o bildiğiniz erkeklerden değilim.
sevgiye inan nadir insanlardan biriyim hic oyle bir lüksüm olmadi hep yanlis anlsildim buda cok iyi oldugumdan kaybet amq halada iyi olmya calisiyorum .
yıl olmuş 2015 hala inanan var mı diye düşündürttü.
çok kolaydır. ben bile erkek halimle kız taklidi yapıp beş dakkada 7-8 tane tavlamıştım. siz düşünün artık gerisini.
bir kezban için bile kolaydır, abaza çok. örneği ilk mesajda.
lgbt mensubu bireyin en büyük hayalidir.