bugün

sürekli cinsel, saçma sapan ergen başlıklardan bıkıp, el birliğiyle sözlükte daha bilimsel, daha seviyeli, tartışamaya daha açık başlıklar görmek isteyenlerin başlatması gereken seferberliktir. gazamız mübarek olsun ! yıllar öncede yazardım bu sözlükte ama inanın çok bozulmuş. toparlanması şart !
kesinlikle desteklediğim ve biyoloji konusundaki bilgilerimi sözlükle paylaşarak bir tuz tanesini de benim çöle eklediğim seferberliktir.

(#23534720)
desteklenmesi gerekendir. bir an önce yapılmalı yoksa bu veletler solframe de ip atlayıp top oynayacaklar.
sözlükte okumuş yazmış, kendini geliştirmiş insanların ortalığı cahillere bırakmamasını savunan durumdur.
sözlük yazarlarının sadece göt bok vs. konuşmadığının kanıtlanmasını sağlamak adına yapılması gereken bir seferberliktir.
herşeyi sözlük moderasyonundan bekleyerek hiç bir destek sağlanamayacak seferberliktir. önemli olan gereksiz kalitesiz seviyesiz başlıkları elemek değil onları kaliteli başlıklar arasında boğmak insanlara bilginin ne kadar ilgiye muhtaç olduğunu bir kez daha hatırlatmaktır.
şimdiye kadar "kötü başlıklar elensin kalite oranı artsın" fikri denendiği için bu kez farklı bir sonuç elde edileceğini düşündüğüm seferberliktir.

çünkü bu kez " iyi başlıklar artsın herkes ilgi alanlarıyla ilgili ilgi çekici küçük ama aydınlatıcı detayları paylaşsın insanları bilgilendirsin, kalite oranı artsın."
şeklinde düşünülerek oluşturulmuştur bu seferberlik.
Sözlüğün kalitesini düşüren yazarları silmekle işe başlanabilir
(bkz: ayrıcalıklı olmak isteyen troll yazarların isyanı)
bugünde ve hergünde desteklerimizi esirgemiyceğimiz seferberliktir.
(bkz: hep destek tam destek)
ne gerekiyorsa yapılması gereken durumdur.
şimdi bir kaç başlık yazıp destek vereceğim seferberliktir. bigi ve kültür sahibi arkadaşların entrylerini bu başlıklard görmek isterim.
Katilim gerektiren seferberlik. Desteklerimizi eksik etmeyelim ki kalitesizlik azalsın.
tekrar başalttığım seferberliktir. vicdan ve akıl sahibi herkes saçma ve cinsel içerikli başlıklara girmesin ve bilimsel birer başlık açsın lütfen.
içeriklere de bir el atsak dedirtmiştir. keşke olsa da böyle güzel bir olay.
Bende uye oluyorum seferberlige.
destek verilmesini istediğim benim başlattığım seferberliktir. kimse katılmıyormu bu seferberliğe ? destek veren yok mu ? hala penisli vajinalı başlıklar ilk sıralarda arkadaşlar.
memnuniyetle destekliyorum. Zira inci sözlüğü andırıyor bazen.
çok ama çok ihtiyacımız olan seferberliktir. tekrar başlatıyorum.
Nereye imza atacağım? Sonuna kadar destekliyorum.
başlattık, ama cahillikten göremiyorsunuz.
sivri sinekleri öldürmek vs bataklığı kurutmak noktasında moderasyona görev düşen seferberlik.