bugün

evinden yüzlerce kilometre uzağa giden öğrencinin aç kalma korkusu içinde sözlüğe serzenişidir.
her şeyi sözlükten bekleme durumudur. babayı almak ihtimali oldukça fazladır.
(bkz: zall eğitim vakfı)
başvurular 10 eylül- 11 eylül arasındadır. başvuracakların sözlük üyesi olup en az 500 entry girmiş olmaları, 1.50 den uzun olmaları ve verilecek burs miktarının bursa aday kişinin arabasının benzin giderinden daha düşük olması gerekmektedir.
fakir sözlük kullanıcılarından üniversite kazanmış olanlara burs sağlamak için açılan yardım kampanyasına destek olmak isteyenler aşağıdaki hesap numarasına bağışlarını yatırabilir.

yapı türedi bankası, bahamas şubesi, 5689547-2568-5222 numaralı of shor hesabına mümkünse abd doları cinsinden yatırmaları rica olunur. ***
(bkz: fırsattan istifade etmek)
(bkz: yolunu bulmak)
ikinci öğretim okuyup zamsız haliyle 550.5 ytl harç ödeyen öğrencinin isyanıdır. acilen burs veren kuruma, kişilere ihtiyacı vardır. az çok demeyin öğrenciye yardım.
kendisini sözlük ile özdeşleştirmiş ve sözlüğün bir çok yararını görmüş, öğrencilerin isteğidir. komik bir istektir.**
olum bak iki üniversiteyi aynı anda okuyorum. gayretli, başarılımsı bir öğrenciyim. kredi de olur işe girince öderim lan allahsız.

fakir öğrenci feryadıdır.