bugün

gün itibari ile bir benzin istasyonunda gördüğüm, utanmaz, arlanmaz, pespaye, hemzemindir.

su lan bu, su.. 0,50 krş. 1 liranın yarısı. anladın mı orospu çocuğu ? iki tanesi 1 lira ediyor.

hangi sıfatla, nasıl bir psikoloji ile 50 kuruş tutan bir tane suyu kredi kartı ile alırsın sen orospu çocuğu. ulan cebinde o kadar para yok mu ? lan madem o kadar paran yok, yine dışarı çıkıyorsun amın oğlu ? lan hadi çıktın, ulan ben bir suyu kredi kartı ile çekeceğime gider camiiden, lokantadan, bir çeşmeden içerim lan. olmadı arabanın cam suyunu içerim kahpenin dölü.

böyle adamlar var ulan ülkemde. kredi kartını kullanmasını bilmeyen dallamalar. nasıl sinirlendim ya. sinirden kendimi sikicem yeminle..
(bkz: derdini sikiyim sanane orospu cocugu butonu niye yok.)
cebinde bozuk para yoktur. olanı da satıcıdan küfür yememek için bozdurmak istemiyordur.
Geçen gün bende istasyona gidip su alıp kredi kartıyla ödemiştim. Evet cebimde 200 TL vardı ve bunu bozdurursam su için hem o paranın değeri kalmaz hemde adamdan küfür yerim diye düşündüm. Herneyse aldım suyumu çıktım. Sanırım dişlerini sıkarak suyu veren kasiyer kız sen olmalısın.