bugün

Arzu hanım bizimkiler nerede kaldı.
Sözlükteki kankacılık oynayanların mottosu.
hayatı boyunca ezilen ve ezilmeye devam edecek olan ezik varlıklara son darbeyi vuran cümle. sus ve yalamaya devam et.
görsel
görsel
Ne kadar da terbiyesizce söylenmiş ve edep yoksunu bir laf. Üstelikte "ben sporcunun zeki ve ahlaklı olanını severim" diye söyleyen atatürkün kurduğu bir ülkede söylenmişse.
görsel
Bu gece sevgililerin birbirlerine sıkca söyecekleri cümledir.
büyük bir gaz neticesinde örümcek gibi sevişen bir hatuna demişliğim olmuştu zamanında. kendisine hakaret etmemden hoşlanan bir tip idi ve bu yüzden büyük bir beklentiyle söylemiştim lakin bi sike yaramadı.gaza gelmedi hatuniçe. günler sonra da, "miknatis,geçen sevişirken ne saçma bişey söyledin sen yeeee ahahahah" diyerek makara yaptı.
bir kadına şu cümleyi kuramadan ölecem ya gözlerim açık gidecek mk.

bu sik yüzünden neler çektim neler, ah bi bilseniz dostlar.

ne bakıyonuz beni teselli edinsene olm.
ısırmasın da.
inci sözlük repliği.
ağzında bir şey(!) varken konuşan kişinin, gerçekleştirdiği eyleme devam etmesini laga luga yapmamasını belirten hede.
yerinde kullanılırsa çok vurucu bir cümle. *
https://fbcdn-sphotos-d-a...004942979_764227573_n.jpg
(bkz: brazzers daki kel adam).
doğrusu sus ve yalamaya devam et olan emir cümlesi.

(bkz: sus ve yalamaya devam et)
Dondurmasını yemeyen küçük kıza ailesi tarafından söylenen söz. (bkz: fesatsınız ibneler)
insanın aklına pis şeyler getiren cümledir.

not:suç ve ceza'dan nereye geldim *
bir kıza şaka için söyleseniz dahi size ateş püskürür. Sanki hiç yalamadın, yalamıyacan.
çocuk elinde dondurmasını yerken gevezelik yapmaktadır. bira anda anneden gelen sesle irkilir;

+sus ve yalamaya devam et evladım.
(bkz: shut up and shallow)
- auauua hilmi güzel mi hoşuna gidiyo mu ?
+ sus ve yalova ya devam et ayten.
illa art niyet aranmaması gereken cümle. iyi de ayar verilir hani.

(yazarın herhangi bir konuda ikna edilmeye çabalandığı diyalogların ardından)

- avucun var mı, bebeğim?
* var, noldu ki entelijans?
- sus ve yalamaya devam et
herhangi bir nesneyi yalarken kişinin ara vererek başka şeylere odaklanması ve konuşmaya başlaması sonucu nesne sahibinin rahatsız olarak konuşmayı kesip yalamaya devam etmesini bildiren uyarı cümleciğidir.