bugün

eskiden türkler (osmanlı imparatorluğu varken) tüm cihanı tir tir titretirdi.şimdiyse pısırık kaldı ve herkesten özür dileyen bir devlet haline geldi.bizler kendi devletimiz suriyenin küllerinden doğacak gücünü yanımızda getirdik,türklere vermeye hazırız.hazır sizin elinizde recep tayyip erdoğan gibi bir fırsatta varken osmanlının eski ihtişamını yakalamak adına birleşme teklif ediyorum türk müslüman kardeşlerime.ancak ve ancak müslüman olanlara,gerisi olmasa da olur gücümüz evelallah islamdan gelir.allahın izniyle tüm dünyada arap ve türklerin hakimiyeti eskiden olduğu gibi (abbasi-türk birliği,kardeşliği) yayılacak.bu kez türkleri korumak için avasım şehirlerinde bizler yaşayacağız(ışid ve pkk ya tampon olarak).bu kez türk ordusunun içinde arap komutan emirül ümera bizden olacak.tek isteğimiz yerleşmemiz için semerra kentleri açmanız,şu anki gibi çadırlarda yaşayıp bu dediklerimizi gerçekleştiremeyiz.
Siz kullerden dogacak gucunuzude alin ulkenizde donun. Orada once bi kendi gotunuzu kurtarin, biz turkler kendi kendimize yeteriz. once ulkemiz bi sizden kurtulsunda...
önce kendi toprağını koruması gerekirken oralardan sevişe sevişe kaçan tiplerin yardımı ile olacağı söylenen mevzudur..
Ya kardeşim. Siz suriyeliler adam olsaydınız da kendi vatanınız için savaşsaydınız. Bizim milletimiz tankın önüne atlayıp tankı çalan bir millet. Siz iki mermi de kaçan bir milletsiniz. Bizi aynı kefeye koyamazsınız.
(bkz: trololololo)
Trol yazar beyanı. Ciddiye alıp sinirlerinizi harap etmeyin boşuna. Komik sanıyorlar suriyeli vs numarası yapınca.
zamanında osmanlının yıkılmasına vesile olup, yaptığı cihad çağrısına cevap vermeyen topluluk osmanlı'nın dirilmesinde başarı filan göstermezler. Kıllarını bile oynatmazlar. Tam tersi muhaliflik gösterip arkadan vurmaya çalışırlar yine. Çünkü huylu huyundan vezgeçmez.
Benimkinin dirilmesine de yardım edebilir misin ?
sazan avi .
Sonunda anladın kardeşim. Bu toprakların koruyucu istanbuldur. islam ve müslümanların ve bu topraklar istanbuldan korunur.

Ama özür dileriz kardeşim koruyamadık seni. Bizden yardım isterken de bakamadık yüzüne. Bosna yardım istedi bakamadık, çeçenistan yardım istedi bakamadık.

Ama bizim de başımıza bir deccal dikmişlerdi kardeşim. 90 yıldır bizi fakirleştiren. Osmanlıyı yıkan ve halifeliği kaldıran bir decal. Senin ülkenin başındaki deccali tanıdın mı kardeşim. işte aynısından. en büyük deccali en büyük halka vermişler.

O deccal mahfetti bizi.
Senin, benim, aylan bebeğin, ümran bebeğin. Hepimizin sebebi o deccal.

Sahilde yatan aylan bebeğin cesedi onu hatırlattı bana.
Saf masum ümran'ın

Kendi ümran bebek yaşlarında osmanlı'nın mutlu ve müreffeh bir kasabasında mutlu mesut karga kovalardı. Öyle bir yıktı ki koca medeniyeti, 100 yıldır nicr ümran bebeklerin başına yıkıldı koca medeniyet. Hala da yeni ümran bebekler çıkıyor yıkıntıları arasından.

Ama kardeşim 100 yıl sonra bu halk uyandı. Başarılı olmuş bir deccalin kahrını 100 yıldır çeken halk, 15 temmuz günü başka bir deccalin başarısız olmasını sağladı.

Şimdi berkes ona deccal diyor.

Ama kardeşim,
Deccal decalliğini başaramayana denir. 90 yıldır görüyoruz. Deccaliğine başarabilene kahraman deniyor. Ve putun en büyüğü dikiliyor.

Ama ben büyük devrimci en büyük puta karşı koyandır kardeşim.
En büyük put yıkıldı artık.
Seninle benim önümdeki engeller yıkıldı. 90 yıllık tuzağı ikinizde gördük.

Osmanlı artık Türkiye cumhuriyetidir. Yeni Türkiye Cumhuriyeti başkanı osmanlı padişahı gibidir. Diyanet işleri bakanı osmanlı halifesi gibidir.

Türkiye cumhuriyeti bütün bu coğrafyanın koruyucusu olabilene kadar sürecektir davamız.
adamlar hasta adamı geri getirdi ve en büyük putu yıktık diyorlar. geri zekalılık böyle bir şey işte ne kullanıyorlar desem koca bir bardak din içmiş başka bir şey değil.
edit: sen önce düşen kilis'i kurtar sonra osmanlıyı kurarsınız amk moronları sizi.
görsel
osmanlı tokadı yememiş ama dirilme konusunda fire vermiş, kendi ülkesinden kıçını silmeden kendisine ait olmayan istenmediği yere kaçmış, hala adamım diye dolaşabilme yüzsüzlüğünü gösterebilen seviyesizliğin dibinde yuvarlanan arap beyanıdır siktiri çekin.
Suriyeliyim diye lafa başlayanın Suriyeli olmaması.
bak sınırı geçmese böyle bir başlık açmak isteyen onlarca yazar var.
allaha hamd olsun ki müslüman bir ülkeye gelmişiz.desteğimiz sizinle.sadece şu darbe ve fetö olaylarını çabuk atlatmanız gerekiyor yoksa büyük güçler buna izin vermeyecek,elinizi çabuk tutun ve islamın orduları hazır olsun.yakında icraata geçecek olan suriyelilerin bildirgesidir.
ilk önce kendi ülkenizde savaşın sonra islam ülkelerini savunursunuz....
Lan bu zübük daha bir iki gün önce sustalı bıçağı geçiririm muhabbeti yapıyordu ne ara osmanlıcı olmuş dönek insanın halide başka oluyor.
suriyelilerin adam olmadiginin kanitlarindan bir tanesi. artik cocuklari olse acimiyorum.
siz önce kendinizi diriltin.
kendisi himmete muhtaç dede
gayrıya nasıl himmet ede.
troll ekmeğine tahin pekmez dökmek gibi olacak ama bunun diyen suriyelinin niyeti ;
"Türklüğü sikip atıp islamı ön plana koyacağız ve bunun ekmeğini yiyeceğiz beyinsiz türkomanlar. "
allahuekber.allah her şeyi bilen ve görendir.kimsenin şüphesi olmasın arkadaşlar yakın zamanda kudretli osmanlı günleri geri gelecek,kapıdadır.bazı türkler bunu çekemiyor görüyorum ki fakat onlara şunu söyleyeyim birlikten kuvvet doğar arapların gücünü yanında hissetmek isteyenler buyursun çadırlarımıza uğrasın bir çorbamızı içsin.
Geçen halı saha maçında suriyeli çocuk varmış haberim yoktu. Karşı kaleye gidiyorum baktım arkamdan biri vurdu, döndüm bu arap. Anlayacağınız arap her yerde arap.
Esad Türkiyeye gel de bu malum Irkı temizle.
araplar her zaman bizden ustun irk olmustur. o yuzden onlar bu topraklarin incileridir. dogum oranlari suan cok iyi ve ileride bizi azinlik birakacaklar. aslanlarim benim. gurcu rte nin turklere oyunu *
allah'ın izni,peygamberin şefaatiyle inşeallah bunu başaracağız.müslüman olan kardeşlerimizle beraber tabii ki de.ateist ve günahkarlar osmanlıyı diriltmekte etkin rol oynayamazlar hiç şüphesiz.bizler soy olarak ve de ümmet olarak ulu olduğumuzdan ötürü bu konuda türkiye (osmanlı imp.) ülkesine desteğimizin sağlam olacağı kanaatindeyiz.açıkçası alçak gönüllü olmamak gerekiyor bazı konularda.osmanlıyı diriltip eski gücüne kavuşturabilecek ancak ve ancak bizleriz.bunun karşılığında ise arap imparatorluğu kurulacak ve cihad ile tüm dünya hakimiyet altına alındıktan sonra osmanlı ile birlikte evrende tek söz sahibi olacağız.niyetimiz bu yöndedir allah izin verdiği takdirde küffarın da hakkından gelinecektir evelallahuekber.
cesaret fışkıran ve de yürekleri iman coşkusuyla dolduran bir yüce söylem.
görsel
(bkz: başı alırsınız)