bugün

oldu amk. onlar da biz istemiyoruz diye çekip gidecekler, diye düşünmeme neden olan kampanyadır.
ihtiyacı olanlar değil orospu çocuğu teröristler gelip ülkemin parasını yiyip üstüne bi de sürekli olay çıkardığı için katıldığım kampanya.
Amına koyim böyle görgüsüzlük yok ya. Gazi/şehit yakını maaşından fazla maaş alacaksın hemm.de bedavaya, tüm ihtiyaçların karşılanacak, üstüne utanmadan prezervatif falan isteyeceksin sanki götünü kurtarmaya değil sikinin keyfini sürmeye gelmiş gibi, üstüne bi de sürekli sorun çıkaracaksın. Başka paşam? Siktirin gidin ülkenize de görün ebenizinkini amk.
Zamanında Saddam dan kaçan kürtler nasıl ekmek yedikleri kabı pisleyip PKK'lı olmuşlar hatta pkk yı kurmuşlarsa gün gelir bunlar da başka bir iş ile başımızı ağrıtırlar. Ne demiş atalar acıma yetime döner koyar götüne.

Derken aklıma geldi lan bunlar da insan şimdi bu adamlar ölümden kaçmış yurduma sığınmışlar. Benim ülkemde o kadar aç açık adam olsa da ortada bir can da var. Şimdi ne desem boş kendi içimde çeliştim.
tüm hissiyatımla katılıyorum. savaş bittikten sonra çekip gitsinler.
imzamın en üstlerde olacağı kampanyadır. buraya gelenlerin ne kadar masum olduğu en basitinden geçtiğimiz günlerde polise ve askerimize yaptıkları olaylardır. klavye başından onlar da insan tarzı yorumlar yapmadan önce iyi araştırılmalıdırlar efendim. müslümanlık diyorsan da adamların * yaptıklarını öğrensinler bir bakalım nasıl müslümanlıkmış bu.
tayyibin karısının hemşerilerine, mehzepdaşlarına yapılan edepsizliktir.
masum sivilleri karıştırmamak gerekir. ama özgür orospu ordusu isimli götelekler derhal esad'ın kucağına itelenmelidir.
esadı haklı çıkanlardır. kendi ülkesine ihanet edenler bize neler yapmasın ki?
imza atılası kampanyadır. suriyelileri çok isteyen varsa kendi evine alabilir.
defolsun gitsinler. suriyede ne kadar it kopuk, pislik adam varsa muhalif diye bize itelediler. çok meraklısıysa amerika açsın kollarını beslesin.
osmanlının torunları o kadar da torun değilmiş demek ki.
doğru kamyanyadır, ülkemizde açlık sınırının altında binlerce aile var. onları düşünmeden başkasına yardım etmek ne akla ne mantığa uyuyor. çok meraklılarsa ceplerinden ödesin devlet büyükleri, devleti alet etmesin.
(bkz: mazlumun her yerde mazlum olduğu gerçeği)
defolsunlar gitsinler doğru olan kampanya türüdür - uhalif adı altında it kopuk serseri ülkemizi talan etmektedir.
suriyeleri ülkemizde istemiyoruz.
onları ülkeye alanı da istemiyoruz onlarla beraber defolup gitsinler.
şanlıurfa'da markete giren suriyeliler fiyatların pahalı olduğunu söyleyip market sahibi ile tartışmaya başlamışlar. sonra olay büyüdü ve tartışma kavgaya döndü. vatandaş isyan etmiş durumda. bu şehirde böyle şeyler olmazdı çocuklarımız için korkuyoruz diyor. ve ekliyor: suriyelileri istemiyoruz.

açıkçası desteklenen kampanyadır.
(bkz: suriyelilere iş ev yok kampanyası)
sonuna kadar desteklediğim kampanyadır.
siktirsin gitsin amına koduğumun teröristleri.
bu kadar orospu ve piçi ülkeye sorgusuz sualsiz almak hayra alamet değildir. yanlış politika!

ülkeye aldıkları yetmiyormuş gibi türk vatandaşlarından daha fazla imkan veriyorlar:
sınavsız üniversiteye gidiyorlar mesela; bu ülkenin gençleri üniversiteye gidebilmek için kamyon yüküyle para öderken.

elinde imkan varsa önce kendin için kullanırsın, başkası için harcamazsın. yeter artık güzel ülkemin kaynaklarını başkaları yemesin, millet için kullanılsın her şey.
empati yapamayan akılcı değil şekilci yaklaşım eseri kampanyadır. yarın aynı pozisyona düşsekte bu kampanyaya destek verir miydik acaba? bu destek fıtrata aykırıdır. bu insani değildir.
şerefsizlerin kampanyasıdır. allah belanızı versin lan bosnada o kadar insan katledilirken nerdeydiniz, şimdi nerdesiniz. insanlık ölmüş kampanyasıdır. uygurlar katledilirken böyle demezler ama.
Din kardeşlerimize yardım etmek bizim boynumuzun borcu da bu suriyeliler çok orospu çocukluğu yapıyor, pek yüz vermemek gerek.
her milletin içersinde haysiyetsiz insanlar vardır. Süriyeli, iranlı, rus, amerikalı fark etmez. Suriye şu an bir savaş içersindedir. Onlara sahip çıkmak bizim türkler ve müslümanlar olarak görevimizdir.
Tabiki onlara sahip çıkarken ülke olarak risk almak durumundayız ve onları ölüme terk edemeyiz. Bu sadece suriye için geçerli değildir. savaş nedeni ile hangi insan tekrar ediyorum, ırkı, dini, dili, rengi ayırt edilmeksizin hangi insan evladı bizim ülkemize sığınırsa sığınsın onu öncelikle insan olduğunu için kabul etmeliyiz.
Kurtuluş savaşında, çanakkalede düşmanının yarasını saran bir milletin, savaştan kaçan insanlara yardım elini uzatmaması bize yakışan bir durum değildir.
Bu insanlar içerisinde esede çalışan provakatörler, bu ülkeyi karıştırmak isteyen dış güçler mutlaka olacaktır. Bunların var olduğu tüm suriyelilerin aynı olduğu anlamına gelmez genelleme yaparak, tarihimize yakışmayan kampanyalardan bahsederek bize yakışmayan hareketler ve eylemlerde bulunanlar ne türk olduklarını idda edebilir nede müslüman olduklarını. onlara ancak vatan haini sıfatı yakışır.
ühüü ama onlar zor durumdalar filan deyip durumu hoş gören yavşakların kendi bacılarına saldırılsa ne yapacakları merak konusu olan kampanyadır.

(bkz: suriyelilerin izmir de bir kadına saldırması)
suriyeli arapların insanlıktan nasibini almamış olmalarından mütevellit, ülkeyi babasının malı zannetmelerinden dolayı desteklenecek kampanya.

not: polyannacılık yapanlar da çıkar elbet
iki ucu boklu değnek olan kampanyadır çok açık. ulan dangozları biliyoruz onlar tabii ki defolsunlar ona sözüm yok da bu cidden mağdur olan suriyelilere üzülüyorum. zar zor çoluk çocuk mal mülk belki eş dost herşeyi kaybet zar zor canını kurtar git sığın komşu ülkeye. çadırkentte eziyet çek, yıl oldu hala çadırda kal, üstüne üstlük kendi vatandaşın olan bazı dallamalar yüzünden burda da her an linç edilebilirim korkusuyla yaşa, yetmiyomuş gibi bir isyan çıkıp da seni ülkene postalama ihtimali yüzünden diken üstünde otur. yazık be.