bugün

Gaziantepte yaşıyorum.
Yaklaşık 2-3 aydır trafikten, kalabalıktan özellikle suriyelilerden tiksinti duyduğum için merkeze inmiyordum. Dün indim amk felaket derecede azalma var sayılarında diyebilirim ki 20 kişi görmedim yarım saatte.
Gittiler mi ne yaptılar yoksa saklanıyorlar mı bunlar.

görsel
Bu sokaklarda adım atacak yer yoktu şaka gibi, sakin sakin gezmeyi öZlemişim kendi şehrimde.
Ucuz işçi olurlar.
Az önce kapımda oynayan veledlerin Anlaşmazlık sonucu birinin kafasını kırması ile sonuçlanan olayın kahramanlarıdır.

Yahu arkadaş Hiç bir ırk bir diğerinden üstün değildir ama gerçekten barbarlık bunların kanlarında var.
dilenci ve rezil bir toplumdur.
Yan komsum suriyeli.
Isin ilginc yani herseyi bagirarak anlatmalari ve hic anlamamam.
Eger olumlu bisey soyluyorlarsa allah mutlaka kelime icinde geciyor.
suriye'de yaşayan veya oradan gelen kişilere verilen genel isimdir.
güzelim istanbul'u pislikleri ile kirleten, kürtlerden hiçbir farkları olmayan arap dölleri.

siz de evinizin önündeki su kabına zehir katarak bu mahlukları temizleyebilirsiniz.
Umarım ekmek alacak para bulamaz konyalılar da suriyelilerin köpeği olurlar.
gidecekler.

lamı cimi yok, ya seve seve ya sike sike gidecekler.

bunların gitmesi için akp'nin iktidardan düşmesi gerekiyorsa, bu millet akp'yi de alaşağı edecek.

din kardeşi, gariban, savaş mağduru edebiyatını artık bu insanlar yemiyor.

kadını da, çocuğu da siktirolup gi-de-cek!
Yerli ve milli dilenci kalmadı bu bir zarar değil mi?
Türkiye nin görevi onlara yardım etmek , kul köle olmak değil , ya adam gibi çalışıp kazanacaklar yada kendi devletlerin de durup koruyacaklar , tamam zor durumdalardı aldık ülkemize büyük bir olgunlukla fakat karşılıksız kalan birşeyler zamanla kabak tadı verdi .
Zaten az bir onurları olsaydı ülkelerinde kalıp savaşırlardı. Bizim evlatlarımız onların topraklarını korumaya çalışırken bu yavşaklar nargile içer. Din kardeşi falan ayaklarını geçiceksiniz.
Onlara kötü davranan ülkelere "Suriyelilere hakettiği gibi davranılıyor." Diyen var.
Hakettiği gibi derken?
Adamlar herhangi bir suçtan mahkum giymiş hükümlü değiller. Savaş sırasında canlarını kurtarmak için kaçmış kişiler.

Recep Erdoğan'ın berbat politikalarının faturasını herkese kesmeyelim lütfen.
Bizim verdiğimiz vergilerle maaş alan kesim.
benden fazla maaş almalarına hala anlam veremediklerim.
Der arabische mann.
görsel
üç ayda bir doğurduğu sanılan, bağıra bağıra konuşan sadece gözleri görülen bir canlı türü.
Bizim verdiğimiz vergilerle maaş alan kesim.
görsel
kombi tamircisine de,perdecisine de,berberine de,emlakçısına da rastlanır.kalbur üstü iş severler.
en kısa zamanda ülkede defedilmesi gereken tiplerdir.

mülteci politikası iflas etmiş durumda şu an.
Aralarında kaldıkları kamptaki koşulları beğenmeyenlerin ve sonucunda da orada görevli jandarmaları darp edenlerin bulunduğu güruh.

Haberlere çıktı mi? Çıkmamıştır tabii. Onlar muhacir.
Tüm Suriyeliler ya defedilecek ya defnedilecek.
işçi olarak calistiriyoruz.
Ne zaman kontrole gitsem ellerinde telefon habire kaytarma.

Biraz daha devam ederlerse cikarticam çalışmayı sevmiyorlar havadan para gelsin istiyorlar belli.