bugün

Akp gider ise bu is huzur içinde çözülür.
erciyesin karı eridiğinde.
Ben kafa keseceğin abi..kafa keseceğin..

Bu lafı eden Suriyeli, Türklerin canını sıktığını artık bunaldığını ve kafa kesecegini söylemişti..

işte düşün ne zaman giderler..
Ben az önce konuştum. Nasipse yarın sabah saat 4 uçağı ile.
ne zaman gider rizeli, ozaman gider suriyeli.
iktidar gittikten sonra bir anayasa düzenlemesi gelecek. Vatandaşlığı verilen Suriyeliler bu düzenleme ile siktir edilecek. Bunu yapan her kimse, ister yanlış politika izlesin ister kötü siyaset yapsın, ister ekonomiyi daha da kötüleştirsin. Bu hamleyi yapan Hangi kesim, hangi parti ise bu memleketin sütünün bozulmaması için bir hamle yapmış demektir.

Açta yatarım!!
tahminim bir sonraki başkanlık seçimi sonrası. bu çok büyük bir vaat. seçim kazandırır.
http://www.uludagsozluk.com/e/41757021/
Never *
Suriyeliyim ve gitmiyorum..

Var mı diyeceğiniz!
milletimiz, büyük ortadoğu projesi emelini gerçekleştirmek isteyenlere oy vermeyi bıraktığı zaman.
2023 secimlerinden sonra yeni gelen hukumet verdigi vaatleri yerine bir an once getirmek zorunda. Bu nedenden dolayi 2023 sonlari ya da 2024 itibariyla gidecekler.
getiren adamlar yönetimden gittiğinde.
Bunlarda kürtler gibi başımıza kalacak.

Biz türkler ne kadar şansız bir milletiz mk!
fransız, italyan, ispanyol erkeklerinin ülkesine; beyaz tenli, renkli gözlü kızlar gidiyorken. Bizim ülkemize kürtler, suriyeliler, afganlar geliyor.

Yaşıtlarımız beyaz tenli kızlarla gününü gün ediyor. Bizler dağda eşek s*ken tiplerle muhattap oluyoruz.
Türk milletinin yüzü ne zaman gülecek?!
hiçbir zaman gitmeyecek, şeyinize kına yakın.
kafir cinn suriyelilerde kürtlerde iyice sevsin seni.
aşkım hiç gidecek gibi değiller. iş kuranlar falan var aralarında ki onlar en azından uyum sürecindeler. diğerleri ne yapıyor ediyor haberimiz yok. faşist değilim fakat bu kadar üremeleri, bu kadar küstahça hareket edebilmeleri beni tedirgin ediyor açıkçası.
sana kötü bir haberim var ahahahahah.
Bir an evvel sktir olup gitmeleri temennimizdir. Yarın sabahtan gönül rızası ile başlasınlar.
Bunu diye diye bizimkiler almanya’ya göç ediyor.
Kalifiyeli türkler avrupaya Amerikaya Afgan paki suri bize.

Kavimler göçü yaşanıyor.

Bu topraklar tam yeşeremeden 100 yıl önceki cehaletine geri dönecektir.

Yeniden eşek sikmeye başlarlar zaten üç beş sene önce bırakmışlardı.
Daha yeni 4500 sağlık personeli kadroya alındı dendi. Bitti o iş gitmezler artık.
akp varken gitmezler . önce akpnin
gitmesi lazım .
Bizler gidince. Yani açıkça, ortada köleler kalmayınca.