bugün

görsel
Gitme dur ne olur.
Gitme kal yalan söyledim.
Gitme dur ayrılığa,daha hiç hazır değilim.
Gitme dur yaşanacak yarım kalan hayaller var.
Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim...
(bkz: gitmeyecekler)
hiçbir zaman biz burayı çok sevdik gitmeyecez diyolar.
ingilizcede "never" almancada "nie" fransızcada "jamais" ispanyolcada "nunca" türkçede ise "asla" anlamına gelen zamanı diliminde gideceklerdir. üşenmedim translate den buldum bilmediklerimi ki her dilden anlaşılsın *

çok kullanışlılar şu anda bunlar. yeri geliyor avrupaya koz olarak kullanılıyorlar "salarız üstünüze heee" şeklinde yeri geliyor içerideki seçmene duygu sömürüsü yapmak için yeri geliyor ucuz iş gücü olarak kullanılıyorlar. geri göndermezler vatandaş yaparlar kafadan 3 milyon oy gelir. olası bir referandumda ki referandumun zamanlaması manidardır ( vatandaşlık mevzuları için süre kazandılar ) yapıldığı zaman büyük avantaj "evet" çıkması için..
Balık kavağa çıktığı zaman.
Gitmek mi ? Vatandaslik bile veriyorlar artik.
Suriye li mülteciler, rte den en koyu chp liden daha fazla nefret ediyorlar. 3 milyon suriye li göçmenden rte ye 300 bin oy çıkmaz. Bu arapların nankör olduğunu unutuyor rte.

Bilse kime oy vereceklerini, onları bugün mesai saati bitmeden çatışmanın en yoğun olduğu yere gönderir.
sen dua et ilerde seni yurdun dan kovmasınlar.
En iyi arap, ölü araptır.

Arabın insana benzeyeni yoktur.

Arapla yola çıkarsan, tabutta dönmeyi bile hayal etmeyeceksin.

Hayvanla arap arasında seçim yapmak zorunda kalırsan, arabı öldür, hayvanı ve kendini araptan kurtar. Bir daha geriye bakma.

Pis arapları "suriyeli " diye bu millete yedirmeye çalışanlar, soysuz bedevi arapların köleleşmiş kuklalarıdır.
Ahh ahh şöyle sıkı faşist acımasız bir liderimiz olacaktı da bunları sike sike gönderecekti. işte iyice başımıza kaldılar aq bunlar 5 sene sonra bizi de kovarlar.
başta almayacaktık.
anasını siktiğim evlatları bi kere gelmişler buraya bi daha giderler mi?
belki bir gün...
Ben başkan olunca 1 haftada alayını siktir edeceğim. Beni başkan yapın. Evet.
akabe gitmeden gitmezler.
suriyeliler de bizler için soruyordur bu soruyu. maalesef !
Geldikleri gibi giderler. Tabi gönderirlerse. Tabi skt'leri bitmezse. Anladınız.
kim olsa gitmez kardeş; ekmek elden su gölden.
bazılarına + bonus olan şu an t.c. vatandaşı olanlarını konuya dahil bile etmeyelim moralim bozulacak.
evinizi kiralarsanız, satarsanız, işe alırsanız, alışveriş ederseniz gitmezler. herkes dışlarsa zaten barınamazlar.
Vatandaştan fazla parayı yata yata alıyorlar neden gitsinler ki?
Suriyeye gitmeleri şart değil, Avrupaya gitsinler. Zaten büyük bir kısmı Türkiyede kalmak istemiyor ki, bizim hükümet avrupa kapılarını kapadı, zorla türkiye de tutuyor Suriyelileri.
inan onlarda merak içinde 'türkler ne zaman gidecek'

tam bir muamma tam bir kargaşa tam bir paradoks tam bir sikandal.
Almanya’da zaten 1 milyon kadar suriyeli var. Bunları yunanistan, polonya gibi ezik ülkelere doldurmak gerek.
Hepsi ev bark iş sahibi oldu. Artık gitmezler.