bugün

ya bir köpeğin kanlar içinde fotoğrafı vardı.

küçük sadist katil orospu.

seni yetiştiren ana babanın da aq.
Ya allahını seven şu orospuyu tokatlayıp ağzına sıçıp paylaşsın kefaretini ben ödeyecem, bu kadar kolay olamaz abi, canlılara böyle işkence bu kadar kolay olamaz, hani lan kamu vicdanı gözetmek, nerde milletvekilleri,kendi üç kuruşluk maaşları için sabahlara kadar otururlar, nasıl şu hayvanlar için zaman ayıramazlar,lanet olsun hepinize.
cezasız kalmasın. bir imza bekliyoruz:

https://www.change.org/p/...-sudeandascezasızkalmasın
bugün gördüğüm ve gördüğüm andan itibaren sinirden kudurdugum, elime verseler kafasını duvara surte surte kıvılcım çıkarabileceğim yaratık.
küçükken yanlışlıkla kelebek öldürmüştüm. bahçeye gömüp küçükce bir mezar taşı yapmıştım ki rahatca yerini bulayım diye. her gün oraya gider o kelebeğin beni affetmesi için dua ederdim... farelere karşı büyük bir fobim var, su an adını yazarken dahi huylanıyorum. ama evde karşıma çıksa yine de öldüremem. kaçıp kendimi kurtarmaya çalışırım. çünkü normal bir insanın doğasında işkence etmek yoktur. içinde allah korkusu olan kimse buna tenezzül edemez. umarım aynı şekilde geberirsin. o meleklerin, savunmaz, tek istediği şey sevgi ve biraz yemek, su olan bu küçücük canlıların yaşadığı acının 10 katını sen yaşarsın. ne bu dünyada ne de öbür dünyada iki yakan bir araya gelmesin. o kadar masumun, bu kadar insanın canını yaktın ya. senin can acın hiç dinmesin.
nereden özeniyorsunuz amk anlayamıyorum. nasıl bir caniliktir sizinkisi. ulan amk kevaşe orosbusu suçsuz günahsız güçsüz bir kediden ne istiyorsun sevmek zorunda değilsin neden zarar veriyorsun. bunun gibilerinin hepsinin ta amına koyum derdim ama sikemem bile bunu gibilerini iğrenirim. allahından bul orosbu kadın.
Kendisi için söylenecek kelimeleri terbiyem müsade etmediği için susmak ve içimden sövmek zorunda kaldıgım insanımsı yaratık.
Ya seni doğuran ananın amını deşeyim ben orospunun evladı, nolur oku şu yazdıklarımı, senin göz deliğini sikeyim ben ecdadına soktuğum.
ödenmeyecek bir para değil. hadi ödedi kurtuldu diyelim. bu bir daha yapmayacağı anlamına mı geliyor? asla. bu canavarın içinde varsa her türlü yapar. para cezası bir ceza mı şimdi?
Sude Andaş diye değil de Vicdansız Kalpsiz diye okudum. Ülkemde adalet doğru düzgün yok fakat hayvanlara karşı çok güzel yasa çıkarsalar kural koysalar da böyle acımasız olmasak. Para cezası değil de daha ağır şeyler gerekiyor bu lanet kız için.
Sadist Allah seni var ya beter etsin ya. O hayvanların çektiği acının sen on katını çek. Lanet olsun böyle insanlara geberseler de böyle pisliklerden kurtulsak!
telefon numarasını bildiğim sadist bir liseli.
bir kedinin gözlerini oyan; zavallı kedinin gözleri oyulmuş şekilde acı içinde kıvranırken fotoğraflarını çekip sosyal medyada paylaşan ruh hastası. acilen tımarhaneye kapatılması gerekiyor. normal biri bunu yapmaz. beni en çok sinir eden, bu deliye sadece para cezası verilmesi.
ben böyle adaletin anasına cuma günü küfretmek istemiyorum. bu yaratık bedellerin en ağırını öder inşallah.
sadece para cezası uygulandı. sonra bir şekilde üstü örtüldü bu olayın. tekrar söylüyorum para cezası çözüm değil.