bugün

Sezon sonunda futbolu bırakacak olan Liverpool efsanesi.
Çocukluk kahramanlarım olan Del piero, nistelrooy, fenomen ronaldo, Schevchenko, guti ve son olarak henry gibi bu yıldız da futbol sahnesinden kayıyor.
Beşiktaş'ıma tarihinin en ağır yenilgisini tattıran takımın kaptanı da olsa gerrard benim için ayrıdır. Kısmet olursa olimpiyatta kendisini canlı olarak izleme şansı bulacağım.

Futbol tarihinin gelmiş geçmiş en heyecanlı finalinin kahramanı olduğun için ayrıca teşekkürler.
(bkz: efsane)
sezon sonu la galaxy takımına gideceği konuşulan futbolcu. 2 yıl daha amerika'da sürdürecek kariyerini. gece gece acayip üzdü, zaten paul pierce'ın gidişini de hazmediyordum bu çok kötü oldu be sözlük. futbolu sevdiren adamdın sen.
Bu da gitti be.
kim kaldı efsane kaptanlardan. Bir terry bir de totti.
çoğu kişinin liverpool'u sevmesinin başlı başına bir sebebi olan ve sezon sonu 27 yıl formasını giydiği liverpool'u bırakacak olan efsane.

ve böylece o efsane kadrodan geriye kimse kalmadı.

görsel
Biraz türk düşmanı olan oyuncu.

https://pbs.twimg.com/media/B6VcJYmIAAAj4Y3.jpg
liverpool efsanesi. liverpooldan ayrılmaması gerekirdi fakat vermiş kararını türkiyedekiler için muhtemelen dünya gözüyle son defa izleme şansımız beşiktaş maçında olacak ilk maçta her şey bitmese de türkiyeye gelse.

edit: tarihin en iyi ingiliz ortasaha oyuncusu.
"gemiyi terk edecek olan kaptan"dır.

görsel
sezon sonunda çocukluğundan beri 25 yıldır içinde olduğu liverpool fc den ayrılıp los angeles galaxy ile anlaşacağı söylenen yıldız.
liverpool un efsane futbolcusudur.
şu iki maçı oynaması* bile efsane olduğunu kanıtlayan futbolcu.

(bkz: 16 mayıs 2001 liverpool alaves maçı)

(bkz: 25 mayıs 2005 milan liverpool maçı)
19 şubat 2015 liverpool fc beşiktaş maçında sakatlığı nedeniyle oynayamayacak olan efsane. rövanş maçında da oynayamacağı tahmin ediliyor halaoğlunun.
Giderayak bi kupa kaldırıp gitmesini istediğim büyük kaptan. FA cup ta olur UEFA da.
Beşiktaş maçında oynamayacak Liverpool topçusu.
bu sezon inanılmaz kötü bir sezon geçiriyor, hakkında uzun uzun yazmak isterdim ama efsaneye saygısızlık etmek istemiyorum. kaptan kafayı yedi son zamanlarda, umarım kendine gelir.
Vay anasını be! Adam futbol oynamayı unuttu. 10 sene önce gün gelecek gerrard bu takımda oynamasın diyeceksin deseler hadi lan derdim. Şu an tek isteğim yıl sonunda FA cup ı kaldırıp güzel hatıralarla ABD ye gitmesi.
liverpool'un evinde manchester united'a 2-1 yenildiği maçta herrera'nın kaval kemiğine basarak 1 dakika içinde atılan futbolcudur. kendisi nerdeyse her kupayı kazandı, geriye geçen yıl 2 maçta kaybedilen 5 puan olmasaydı kaldıracağı premier league şampiyonluğu kaldı.
En son 2006 da ellerinde yükselen FA cup şampiyonluguna sadece 2 mac uzakta olan kaptan. Yarı finalde aston villa finalde de büyük ihtimal arsenal ı yenerek kupayı almak liverpool için imkansız birşey değil. Gitmeden önce en azından şu FA cup şampiyonluğuyla takıma veda etmiş olur.
(bkz: the sniper)
Bu sene Liverpool'dan ayrılıp Abd'de top koşturacak futbol efsanesi.
(bkz: heykeli dikilcek adam)
bir liverpool sempatizanı olarak sevdiğim ama, uzun yıllardan sonra geçen sene çok yaklaşılan şampiyonluğun ayağı kayarak içine eden kaptan.
Bu sene top mop oynamayan efsane. Zaten gidecek olduğundan kimse pek sesini de çıkarmıyor ama penaltı kaçırmazdı kolay kolay. Gecen yine kaçırmıştı bu sene 2 olmuş olmalı.
futbolu bıraktı, bugün itibariyle.

(bkz: you will never walk alone)
Hiçbir türk takımını tutmam ama fanatik Liverpool luyum ve bu adamın Liverpool takımına verdiği emeği veren oyuncu neredeyse yok evet neredeyse yok(2-3 tane var onlarıda biliyorsunuz)en çok istediğim şey bu adamın liverpool kulübündf bir kere bile olsa premier lig şampiyonluğu görmesiysi.
futbol efsanelerinden birisidir.çok şanslıyız çünkü böyle bir kaptana şahitlik ettik.ayrıca tüm chelsea taraftarları kendisini bugün alkışlamıştır.
Bugün chelsea ye attığı kafa golüyle kariyerinde hic şahit olmadığım şekilde 2 maç üst üste kafa golü attığını gördüm.

Ayrıca maçtan sonra şayet liverpool taraftarı olmasaydım şimdiye kadar 3 defa chelsea ile anlaşırdım. Mourinho dünyanın en iyi teknik direktörü dedi.