bugün

Boş beleş dingilin tekiydi. Esra diye biri feykiydi. Kadın taklidi yapıyordu o hesapta güya ama nasıl oluyorsa gece gündüz futbol yazıp gs’yi övüyordu, bana sataşıyordu her iki hesapta da. Bir kadının 7/24 futbol konuşup futbol hakkında maradona zamanlarından bile konuşması çok abesti zaten, feyk olduğu barizdi. Mk boş beleş tipi seni. Süresiz çaylak yapıldı da kurtulduk. Ama kesin başka bi hesapla daha yazıyordur.

Mb isimli cocugun anilari da kesin ya bunun feykidir, ya da başka feyk kullanmıştır. Süresiz çaylaklığın başka açıklaması yok çünkü.
mb isimli cocugun anilari da var. o da mı aynı o zaman?

öyle denk gelmiş olabilir bilinmez.
özelden biriyle siyaset tartıştığı için çaylak olan yazar. gelip bana dert yanmasına gerek yok. diğer hesaplarıyla takılıyor zaten.
Tam 16 gündür çaylak olan yazar. Fenerbahçe ile uğraşanın çocuğu olmaz. Dün acılı bi adana dürüm yediğini de es geçmeyelim hahaha.
görsel
kuşku uyandıran yazar. niye sürekli çaylak oluyor ki?
Uefa kupası ve avrupa süper kupası sahibi tek türk takımının taraftarı olan yazar.
çaylakken fenerbahçe'nin alanya'yı nasıl delik deşik ettiğini iyi izlemiştir diye düşündüğüm yavru kedicik.
Çen çaylak mı oldun çen. Oba kuzuma kıyamam sana. Ahahahahaha.
fenerbahçe ile her uğraştığında çaylak olmaya devam edecek gibi görünen gassaraylı. daha dün çaylaklığı bitmişti, yine çaylak.

görsel
görsel

Otur sıfır. Yine tersten sapladık. Kudur ağla şimdi.
Çaylak kuskusunu yemiş fenerli yazar. Ahahahahahha.
stephen kusku
on ikinci nesil çaylak

hahahahahhahahahahahahahahahahahahahaaHAHAHAH

(bkz: fenerle uğraşanın çocuğu olmaz)
Gizli fenerli yazar. Fenerlilerden çok fener entry'si var amk.

Hadi hadi tutma içinde. Fanatık fenerlisin işte olm. Swh.
bence üvey babası çok dövmüş bunu, kafasına vura vura da aptal etmiş zavallı yavrucağı.
gsliler bile kâle almıyor bunu, boş verin. belli ki psikolojik sorunları var. bu tip cezai ehliyeti olmayan akıl sağlığı bozuk kişilere karşı, bu durumlarını bilerek yaklaşmak lazım. buradaki gslilerin çoğu sike sürülecek aklı olmadığını, mal olduğunu söylediler. yalanım varsa bir daha fener maçı izlemek nasip olmasın. belki inanmaz diye diyorum. özel mesajları, nickleri sansürleyip paylaşabilirim hatta. tek bir gsli kâle almıyor bunu. hayallerle yaşıyor. yok depay geldi, yok hazard geldi, yok ronaldo geliyor, yok gs dünya çapında takım, city'i tokatlar falan yazmışlığı var bunun. hayatı futbol menajer oyunu zannediyor.
annesiyle karşılıklı oturup çay içerken çocukluğu hakkında bilgi edinmek istediğim kimse.

problemlerinin kaynağını tek tek öğrendikten sonra ne yapacağıma bakarız.
--spoiler--
belki annesiyle karşılaşırsam ciddiye alabilirim diye düşünüyorum. yaş bakımından.
--spoiler--

ana bacı karıştırma oksijeni tersten soluttururum sana. son uyarım.
uyku düzenini normale sokan yazar. artık gece 4 5 gibi buralarda olamayacağım bir sonraki uyku düzeninin bozulmasına kadar.
özel mesaj yoluyla olmayan beynimi ve belamı sikeceğini söylemiş kişi. hukuki masraflarımı karşılayarak istersem şikayet edebileceğimi söyleyerek üzerine tehdit etmiş birisi.

ama bilmediği bir şey var ki kendisini ciddiye alamam.

belki annesiyle karşılaşırsam ciddiye alabilirim diye düşünüyorum. yaş bakımından.
olm saçmalama aq 3 4 senedir sözlükteyim. bizi bilen bilir sen yenisin galiba.
sigma olomouc liverpool hagi'nin feyki olduğuna inanıyorum.

veya o bunun feyki.
söz konusu fenerse kanımız bozuk evet. men dakka dukka.
Kanı bozuk olduğunu kendisi itiraf etmiştir. Kanı bozuklara da döşeyeceğiz bugün.

görsel
sözlükte had bildirmekten sıkılmayan yazar.