bugün

hele bir de yanında patates ve sarımsaklı mayonez olunca orgazmdan daha zevkli anlar yaşatan lezzettir.
tavsiye edilmez.
siz iyisi mi tadım'ın filan biftekli sandviçlerini tercih edin.
iyi bir burger king şubesinde güzelce piştiği takdirde lezzetin sultanı nefis burger.
içinde yok yok değişik bir tadı var ben böyle çok karmaşık şeyleri sevmem hacı. hatta iğrenç. çok aç olduğumdan bir kereliğine zorlanarak yedim. biraz da deneme maksatlıydı. denemez olaydım.
king chicken'ın yerini tutan çıkmadı henüz, sade ve lezzetli.
bi king chicken degil. sadece buyuklugu var. tat yok king chickendaki kadar.
990 kaloridir.
(bkz: kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler)
Kapitalizm mapitalizm ama yağlı da olmasına rağmen mükemmel tadı olan bir şaheserdir.
ancak mecbur kalındığında o da ayda 1 2 kere tüketilmesi gereken hamburger.
acı sos ve görece olarak bol mayonezle katlanılabilir hale geliyor. 10 küsür saate varan açlık söz konusu ise gideri var.
Patasessizse ve yeterli içecek varsa tek seferde 15 tane yiyebileceğim burgerdir. Tabii girecek hesabı düşünmeden. Rahat 150 liraya patlar
burger king'in en müthiş ürünü.
Mcdonald's'ın McBeefy sinden sonra çıkmış ve onunla aynı sayılan ama McBeefy olmayandır.
kapilatizme küfür ede ede yenilirse daha bir lezzetli olan hamburger. içine acısos dökerek küfür seviyesini de arttırabilirsiniz.
gavur yapmış abi.
Aslı Carl's Jr.'dadır.
6 kilo gelmesine, kafam kadar olmasına rağmen beni doyuramayan burger.
bursa'da kendisini güzel yapan bir tane bile burger king olmadığı için yiyemediğim burger harikası...
1 menüsünü bile bitiremeyeceğim hayvani burgerdir.
burgazm yaşatan burger. *
bitirilemeyen ve burgerden soğutan king mönûsü.
Mutlaka denenmesi gereken bir tat yeni siparişini geçtim dört gözle gelmesini bekliyorum. O köfte o Peynir mükemmel ya...
kendimi ödüllendirdiğim (bkz: burgerking) menüsüdür.
abartılan burger. tamam diğer birçok burgere göre büyük olsa da, insan açsa rahatlıkla iki tane yiyebilir...
Bir keresinde kusmama neden olan menüdür. Eti ekmeğinden büyük olan şey yenmezmiş onu anladım. Çok aç olununca yenilesi ama yenilmeyecek bir şeydir.
en güzel yeri soğanı değil yanında gelen soğan halkalarıdır.

üst üste 3 kez yemişliğim var, düşünün nasıl bir ayı olduğumu 55 kiloyum, ektomorf yapıya sahibim.
gene zam geldi menüsüne 11.5 idi 12 oldu.