bugün

(#19514778) iyi hoş da çok uzun yazıyor aga. kim okuyacak bunu panpa.
(#19577956) absürd mizahı da piç etmiş yazarımsı, oğlum biz buna bok demiyoruz sen ne yapıyorsun nasıl bir okulda okuyorsun ne kadar içine kapanıyorsun ki bu kadar saçmalamayı başarıyorsun ha buda bir yetenek o ayrı umarım biraz daha komik yazarsın da güleriz.
kimdir nedir bilmem ama feci şekilde uzun entry ler yazan yazar. az bi kısalt da okuyalım be hacı. hiç olmadı, (bkz: özet geç piç)
ne kızmış ne kızmış.. (#19603383) bir de ''sümüklü yazarlar'' demiş. orası hoşuma gitti. *
kalite gördüğüm yazar.
güzel hikayeleri olan yazar.
Kendi başlıklarını canlandırıp duran yazar. Az rahat dur lan. işin gücün reklam ha.
ilgi beklemektedir. al benden sana pas olsun bu.
(#19707546)
Sözlükte değil de forumda yazıyor sanki.
Egomanyak yazar.
dikkat çekmeye çalışan zerzevat. uzun cümleleri okunduktan sonra anlaşılıyor ki bomboştur. virgül bedava gel vatandaş geel..!
kullanıcı adını her gördüğümde güldüğüm yazar. fakat az önce ölmeme yol açıyordu. gülerken ağzımdaki erik çekirdeği, az kalsın soluk borumdan girip geri dönmemek üzere ak ciğerlerime yol alıyordu.*

düzenleme: mantık hatası.
insanın parmakları yorulur yahu, ben üşeniyorum çoğu yazısını okumaya o hiç üşenmiyor yazmaya! enteresan!
Açtığı başlıklarda, tanımları çok güzel yapan ve sırf bu tanımlar okunsun, bilgilensin, aydınlansın diye sözlük yazarları, sabahları başlıklarının altına entry girip, tanımlara dikkat çekmeye çalışan yazar.
Fakat farkında mı ki , bir çok sözlük yazarları tanımları, hele ki uzun tanımları okumaz ve başlık odaklı entry girer...
Bu yazarın tanımları okunasıdır.
şarlatan yazar. inci yazarı birinden ne beklersiniz ki zaten?
kendi açtığı başlıkları uplıyor sonrasında da girdiği entry siliyor. sivri zekalı.
balalayka olduğu halde kendisine stalin diye hitap edildiğini yazar.
(bkz: welcome)
(#19690284)göt üzerine doktrin niteliğinde bir ton yazı yazan herif, diyecek kelime bulamıyorum, ben tuvalete gidiyorum gençler.
önce başlık açan tutmayınca uplayan es kaza altına biri entry girdiği gibi kendi girdiği ikinci entryi silen attention whore yazar.

yazar mı dedim? pardon. yazmaya çalışıp ortalığa pisleyen adam.
eşeğe at diye binen yazar.
görsel
(bkz: #19762457)

körler sağırlar birbirini ağırlar. bir ilgi budalasını diğer bir ilgi budalası savunuyor.

al birini vur ötekine.
sözlükte okunmaya değer 3-5 insandan biri olan yazardır. betimlemelerinden bir kaç farklı hikaye çıkabilir, üzerine düşünürseniz tabi. düşünmüyorsanız zaten bir şey anlamazsınız.
osman'ı da alıp kahveye gelirse, yazıları üzerinde keyifle seviş ay tartışabiliriz.*
yazar...!?
eyvah necdet'den gelsin; midyat seyfo gülün.

--spoiler--
bu balalayka var ya bu balalayka... çok kıskanılıyor sözlük. bu kıskançlık kendi cinsel kimliklerini bilinçüstüne çıkarma cesaretini gösterememiş bazı hötöröf kimselerin balalayka'nın üstün yazın yeteneğine ve naif kişiliğine duydukları sempatinin gitgide bir aşka dönüşmesi ve onun sevgililerine olan sadakati gereği buna karşılık veremeyerek bu aşkı nefrete körüklemesi neticesinde vuku buluyor olabilir mi?
--spoiler--
bir troll ile yazarın çiftleşmesinden meydana geldiğini düşündüğüm yazarımsı mahlukat.
Troll tarafın genleri biraz dominantmış herhalde.
mütemadiyen çok konuşup boş konuşan yazar. *
ayrıca; çıkar şu ağzındakini ne dediğin anlaşılmıyor. kapiş ??
afilli laflar edince kendini yazar sanan adam.

kimse iplemiyor oğlum yazık günah eline yazıyorsun okuyan yok. birde onları canlandırmaya çalışıyorsun.

bu kadar vakti zamanı işine gücüne okuluna harca. anana babana yazık.