bugün

staj yaptığı yerde kendi meslektaşı bulunmadığı için kendisine model olabilecek kişiden mahrum kalan, meslektaşından ilerideki mesleğiyle ilgili öğreneceği şeylerden mahrum kalan, staj yerinde kendi kendine birşeyler yapmaya/üretmeye çalışan, staj yerindeki diğer çalışanların birbirinin kuyusunu kazmaya çalışan tipler olması nedeniyle kimseyle doğru dürüst konuşmak istemeyen ve staj yerindeki herkesten nefret etme noktasına gelmiş ve zaten oradaki herkes tarafından da çok sevildiği düşünülmeyen acınası öğrencidir.
staj günleri işkence çekerek staj yerine giden öğrencidir. ordakiler onu sallamaz,o da ordakileri sallamaz. ama sonuçta staj, staj yapan için ne kadar nefret edilse de mecburen tahammül edilmesi gerekir.
(bkz: öğretmen adaylarının gittiği staj okulları)
işte o kişi benimdir.
masam var, laptopumu getirdim, wireless şifresini aldım. kimse bir halt söylemiyor lan patron gibi oturuyorum karışan eden yok. madem öyle, niye 6'ya kadar bu lanet yerde kalmak zorundayım ki ben?
edit1: dakika saymak denen şey tam olarak buymuş. 3 saat 53 dk.
edit2: 1 saat 57 dk.
ertesi gün edit: 9 saat 57 dk. çüş.
haftalar sonrası edit: soon 6 günümü ilan etmekten şeref duyarım.
aylar sonrası edit: staj ne lan?
gece gündüz küfrettigim egitim sistemidir patronun seni amele olarak görmesi zaten ayrı bir sorun. ben şu an staj görüyorum ve hergün lanet ediyorum hakkımı helal etmiyorum resmen temizlikçi muamelesi görüyorum verdikleri haftalık 75 tl onu bile çok görüyorlar yaratıklar... okulun bitmesine son hafta kala agızlarına edecem ben onların neye ugradıklarını şaşıracaklar şu an sırf ögrenciligim yanmasın diye sesimi çıkartamıyorum ama bennn uludag sözlük yazarıysamm burunlarından fitil fitil getirecem.