bugün

taştan bir kuru kafa evin içinde yaşıyan ve yaptığı işte sünger bob'un bir nevi amiri sayılan hastalıklı ahtapot. ayrıca bir de böyle yazar varmış... merhaba.
hak etmediği bir hayatı yaşayan post modern bir yaratık. onunla aramızdaki tek fark benim klarnetimin olmamasıdır. (not: kimin umurunda değil mi)
sünger bob dan ve patrickten çektiği kadar kimseden çekmeyen ahtapot. yazık buna.
Bu ileti yüzünden banlanabilirim ama olsun. http://bit.ly/pbTxFc
sünger bob nam çizgi dizide en sevdiğim, bağlandığım, çok çilekeş, bahtsiz, temiz kalpli, içten olduğuna inandığım süper karakter.
süngerbob karepantolon adlı çizgi filmin agresif, huysuz, bezmiş, birazcık huzur arayan ahtapot karakteridir.
"patrick git başka yerde aptal ol" sözünün sahibi. seneler oldu düşündükçe hala gülümsüyorum lan.
sünger bob'un huysuz, çilekeş ama bir o kadar da kültürlü, entelektüel ve özel karakteri. klarnet çalması da cabası. kanka olunmak istenen ünlüler den bir olabilirdi eğer gerçek olsaydı.
süngerbob , patrick ile diyalogları ve tartışmalarıyla her seferinde güldüren çizgi dizi karakteri.
(bkz: Squidward s suicide)
Komşum olması gereken entelektüel çizgi dizi karakteri.
ruh halimin çizgifilme dönüşmüş hali.
Squidward'ın iki yüzü bölümünde efsanedir. Çok yakışıklıdır.

görsel
görsel
(bkz: reyiz)
Yakışıklı olduğu bölümü unutamam, ben bile aşık olup "yakışıklı yakışıklı" diye tezahürat etmiştim. Sonra daha da yakışıklı oldu.

görsel
görsel

2. resim favorimdir.