bugün

illedeben isimli yazarın fakesi olduğu farkedilince silik olmuş feyk.
hak ettiği üzere silik olmuş feyk kendisi illedeben adlı yazarın feykiydi modlar gerekeni yapmış feyki silik illedeben adlı yazarıda çaylak yapmış. feykiyle yakında gene gelir. olsun biraz kafamız rahatlar.
hakettiği üzre silik yemiş yazarcık.bi kaç güne yeni bi nick ile saçmalamaya devam eder.
yine çaylak olmuş şeker çocuk. sanırım biraz problemli.
sözlükteki yazarlara dikkat çekmek için bunu bunu yapıyor diyerek gündeme oturmaya çalışan, kendini tespit şahı sanan bir zavallı.

Düşünce özgürlüğü nedir bilmez. Fikirlerinin aksini görünce çıldırır. Ona göre farklı düşünen herkes kezban, şakirt, troll, abazan. Insanın sana saygı duyması için hiçbir sebep görünmüyor dostum. Sevgiden bahsetmiyorum bile.
4 arkadaş olarak kullandığımız hesap. pek dikkate almayın bizi. çirkefiz lan biz. üstünüze sıçrarız bak.
yok ebesinin amı 50 kişi kullanıyor bu hesabı saçmalamayın artık. bu kadar tepki alınca sözlükteki akp lilerin kaseti olduğundan şüphe etmeye başladım.

edit:

ulan göt verenler bu sözlükte emin olun benim kadar hümanist, karşı fikirlere saygı gösteren, sadece vakit geçirmek adına sözlükte başka amacı olmayan birisini bulamazsınız. amına koduğumun yerinde sabahtan akşama kadar birbirinizi yiyip üstüne üstlük bunu yaparken de tek düze fikirlerinizden kurtulmayıp ağır ithamlarla saldırı pozisyonunda yapmanızı görmüyorken bir yazarın sürekli propaganda yapmasına gıcık kapıp yazdığım bir şeyden dolayı bu kadar götünüze çomak girmişçesine bana saldırmanız cidden çok komik.

bu da benim son yazımdır gidin birbirinizi yiyin artık. 1-2 ay sonra fena pompalayacam sizi haberiniz olsun gres yağı bile fayda etmicek hadi görüşmek üzere.
(#23052416) 3 veya daha fazla kişinin feyki olduğunu göstermiş yazar.

yoksa bir kişi tek başına böyle ... olamaz.
iki veya daha fazla kişinin kullandığı feyk hesap.
(#23052416) aklınca kelime oyunu yapıyor ama terbiyesizlik etmiştir.
(#23051324) bunu beğenmiyorsun ama bir de yaptığına bak. cidden ayıptır.
boynuzlarını böyle törpüleyemezsin.
geçenlerde sağlam bir şekilde tartıştığım yazardır. ama şimdi görülmektedir ki kendisine nick altından bel altı vurulmakta. insanın karşısındaki kim olursa olsun, sezarın hakkı sezaradır. insanların hassas olduğu konularda bel altı vurmak da ancak ve ancak karaktersizlik örneğidir. tartışacaksan, arada husumet bile güdeceksen delikanlı olmak esastır. bu da olsa olsa şartlar adil olan bir ortamda yapılmalıdır, bunun aksi olsa olsa beyan değil "alçaklıktır".
imlasız ve allahsız ergenlerin kelime oyunlarına kıçıyla gülen yazar. kaybolun ana bacı giderim şimdi.
hatayı kendinde aramaması gereken yazar. hatay akdeniz bölgesindedir.
yaklaşık iki yıl önce sevgilisi tarafından ihanete uğramış iyi niyetli bir yazar. hatayı kendinde aramasına karşın aslında iki taraflıydı hatalar. bu yüzden fazla üzülmemeli, ve biraz internete ara vermeli.
sözlüğe boş entry doldurabilmek için gelmiş vasat trol. evet. net. hayır. belki.kesinlikle.
boş entry oluşturabilen fiber zeki yazar.
boş entry oluşturabilen über zeki yazar.
kimseye sataşmayan uslu bir yazar.
kızlar aralarında dedikodu yapıp gelmişler fekat şöyle bir gerçek var ki bana 1 vurana ben 3 vururum bu yüzden kavgacı görünüyor olabilirim. aslında değilimdir kavga etti mi de çok pis ederim insanlar bana bulaştıklarına bin pişman olurlar.

edit :bana kavgacı diyen onlyhope eksileri yiyince silmiş entrysini. ay ben gülerim.
sürekli tehdit edip bi bok yiyemeyen gaylar tarafından tehdit edilen yazar.
yemiyoruz canım kardeşim bu artislik numaralarını yaf. hep aynı şeyler ama ortada icraat yok.
yapamayacağın şeyleri söylememelisin kimse öğretmedi mi sana ?
dikkat etmez ise günün birinde soluğu gerçek anlamda bazı yazarların "altında" alacak olan yazar.
efendilik ile delikanlılık arasındaki ince çizgiyi öğrenmesi kendisine tavsiye olunur.
delikanlıyım diye ortalıkta dolanıp ayar yiyince götüm götüm kaçanların nick altında soluğu aldığı yazardır.
küfür ermek delikanlılıksa niye dünden beri küfür etmiyorsun çakma delikanlı diye sorarlar adama.
-ki ye gelecek olursak nereye monte edileceği hakkında geniş çaplı bilgi aktarmıştım ilgili kişilere.
daha türkçedeki -ki leri yazmayı bilmiyor ama yazar olmuş,

(bkz: miktir ol) buda tartışma içerisinde kullandığı ifade. varın kaliteyi siz düşünün sözlük'tür.
--spoiler--
karanlıkta parlayan kötülük
çiğ düştükçe toklaşan
bir el, bir insan
sardunya da kokmaz oldu artık
yastığa değen sırtla baş hizası
nasılsa duvardan düştükçe kesileceğim
aldırış etmeden bu kez
kendim olmaktan çıkarak
ışık...
belki vurmayacak bu kez yemek dolusu tencerelerimize
ve şiirler de şarkılar gibi dikişsiz kalacak
tam da bu vakitlerde
tanrı da çekecek elini bizden.
--spoiler--

işte böyle bir yazar.
eskilerden ama yeni kilifinda...kimbilir kim..
özel mesaj atarken terbiyeli olmanızı isteyen yazar. gece 12 maçlarına ve işe gidince sevgilim bilgisayaramı kurcalıyor olabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar