bugün

Yahudilerle ilgili acilan bazi basliklarin ve yazilan entrylerin sebep oldugu durum.
dördüncü nesillerin ezilmesi durumudur. ulan onlarda yazar be. nesil ırkcıları sizi.
(bkz: kahrolsun nesil farkı)
not: 4. nesil değilim.
(bkz: 4 nesil akilli olsun akilli)
cık,

(bkz: hepimiz 4 nesiliz)

(bkz: yalanciyim)

olmadi ,

(bkz: yasasin nesillerin nesildasligi)

(bkz: bu daha şık durdu sanki)

(bkz: yalakayim bazen)

ve son olarak;

(bkz: 4 nesil oylama yapsin arada)
ne ırkçılığı lan , azınlık olmuşuz şurda zati,

(bkz: 2 nesil)
nesil ırkçılığından öte kafatasçılık derecesinde olanı da mevcuttur efenim. (bkz: http://www.uludagsozluk.com)
sözlükte nesiller arasindaki irkcilik kadar masum olmayan ve bazi basliklar altinda gecen ciddi irkci söylemler.*
''faşist kurtçukların olduğu bir gerçek''
ırkçılık kelimesinin anlamını bilmeyenlerin söylemi.

ırkçılık nasıl olur diyorsanız, türkler dışarı bir çıksın beni çağırın istemesem de örnekleyeyim.

yok olmaya yüz tutmuş ideolojinin, ırkçılık feyzi için bakınız: (bkz: veda hutbesi).
ülkedeki gerçeklerin sözlüğe yansıması dururmudur(ırkçılık kelimesini kabul etmiyorum bu arada). neymiş efendim; "kürt" kelimesi geçince ırkçılık olayı baş gösteriyormuş. neden ingiliz, fransız, alman, rus gibi tarihin belli dönemlerinde düşman olduğumuz savaşlar yaptığımız ırkların adı geçince "ırkçılık" diye bir mesele baş göstermiyor? birileri, birilerinin varlığından rahatsız mı yoksa birileri varlığıyla birilerini rahatsız mı ediyor? biraz da bunun muhakemesini yapsın sütten çıkmış ak kaşıklar.

(bkz: varlığım türk varlığına armağan olsun)
ne demek efendim ırkçılık, mesela ben kürtçe denilince sinirleniyorum, bir kürt görsem böyle boğazını sıkmak istiyorum, istanbul ve özellikle izmir gibi yerlere böyle hanzo kürtlerin girmesine tahammül edemiyorum, keşke türkiye' de hiç kürt olmasa... yani siz de kalkıp bana ırkçı, faşist kurtçuk diyorsunuz. bu benim en doğal hakkım değil mi? bana faşist diyerek asıl faşistliği siz yapmıyor musunuz?
ne mutlu türküm diyene!!!
kürtçe de dil mi ulan!!
ya sev ya terk et güzel kardeşim!!
yediğiniz kaba sıçmayın!!
türkiye türklerindir!!
skerim halkların kardeşliğini!!
bakın ben çok demokratım, siz bana kalkıp faşist diyorsunuz. *
olmayan bir durum efendim. örneklerle açıklayalım;
1- halkların kardeşliği ne lan diyor bazı yazarlar. aslında bunun anlamını gerçekten bilmedikleri için soruyorlar yani taşak geçmek babında değil.
2- her pkk li kurttur diyen arkadaşlarda aslında pkk lılara hayvan olarak kurt diyorlar.
3- kurtler çok kaba, pis, mafya bunlar diyen yazarlardan aslında şaka yapıyorlar. ironi o ironi atlamayın hemen.
4- kürt diye birşey yoktur sadece türk vardır diyen yazarlarda aslında ııım şeey ya onlar neyse bulamadım. he tamam onlarda şaka yapıyorlar takılıyor kürtlere şirince.

bir de tersten düşünelim;
''türklerle birarada yaşamayız'' diyen kürtlerde aslında bunlarda...
ya bunlarda bir şey demek istiyordu da.

eeeh eytere bea. sokayım ironisine kör mü lan gözünüz. ırk ne demek onu öğrenin önce. sonra ırkçılık nedir diye ahkam kesersiniz. bir ırkı aşağılayıp masturbasyon mu yapıyorsunuz ya da bir ırkla beraber yaşamayız diyerek demokrasi ve özgürlük mü istiyorsunuz?
kime anlatıyorum ya evet yok ırkçılık sözlükte. bitti...
imam osurursa cemaat sıçar deyişinin sözlükteki boyutudur. imam meclisinde partiler kapatılır , ifade özgürlüğü var denilir haklarında türlü davalar açılır , imamın oğlu gider bombaları yağdırır. imam hazretleri herkesi kendi cemaatinden ilan eder farklı kimlikleri bastırır hatta yok sayar. imam imamı .iker , cemaat elhamdülillah diyerek sesini çıkarmaz. imam cemaatin suratına tükürür , cemaat allaha şükür diyerek kös kös oturur. imamın çocukları da sözlükte ulur durur. Böylece kim eli kimin .ikinde belli olmayan bir şekilde insan takliti yaparak yaşar dururuz.
sözlükte ırkçılığa yer yoktur. gerekli yaptırımlar modlar tarafından uygulanır. bu dinde de böyledir. ırkçılık yoktur, insanlar etnik yapısına, ten rengine göre ayrılmaz. mevlana efendimizin bu konuda oldukça önemli bir sözü vardır:

(bkz: gel ne olursan ol yine de gel)
bir şekilde gizlenmiş ırkçılığın gün yüzüne çıkması durumudur. sadece sözlükte olsa iyidir. sokakta, çarşıda, pazarda her yerde bir nefret bulutu vardır. tabi elinin altında pkklı biri olmayınca, onu eşek sudan gelene kadar dövemeyince kendisine en yakın olan kürdü aşağılayıp, linç edip kendini tatmin etmektedir yurdumun cahil, barbar insanı. öbür türlüsü işine gelmez çünkü. mutlaka birine bir şey yapıp hıncını almalıdır, yoksa nasıl ispat edecek vatan sevgisini eşe dosta değil mi? olmaz olsun böyle vatan sevgisi. yaptığınızı ırkçılığı da bir gün başka diyarlarda kendiniz yaşamanız dileğiyle.