bugün

Sözlüğe fotoğraf atmamıştım ama profile uzaktan çekilmiş yüzümün belli olmadığı boydan fotoğrafımı koymuştum. Ona dahi üşüşen amipler oldu. Daha sonra koymamam gerektiğini anlayıp sildim. Burası instagram değil, facebook hic değil. Burada bilgi içerikli entry girersin, arada bir de eğlenirsin vs. Fotoğrafı da entryni desteklemek için atarsın. Entryde senin fotoğrafının işi ne?
(bkz: boroso sozlok onstogrom dogol)

ahahaha. size ne ya.
fotoğraf kullanmayı sevmeyen biri olarak nötr baktığım yazardır. insanları çok çabuk yaftalamanıza sebep olabiliyormuş ama. ne var ki bunda. fotoğraf atmanın nesi kötü? ilgi çekmek isteyen yazı yazarak da bunu başarabilir. zaten kimlerin ne amaçla attığı çok kolay anlaşılabiliyor. takılmayın bu kadar.
Kimseyi ilgilendirmeyen yazardır. Öyle bir baslık varsa istediği fotoyu atar kimse de bi ya.ramı diyemez!

Olm niye bu kadar abartıyonuz lan! Siz atmıyosanız atmayın mk! Atana da karışmayın sizene. Yok ego tatminiymişte yok ilgi cekme cabasıymıs. Y.rram adam senin ilginin çekip napcak? Gülek eglenek diye millet günlük hayatından kareler paylaşıyor sizde mal mal şeyler yaziyosunuz. Üstelik onların fotoğraflarına eleştiri yazmasanız artı oy alamayacaksınız, çünkü yazdığınız şeylerin ne edebi ne de bilimsel hicbir anlamı yok. Siz anca ona buna salça olmakla artı oy kasma çabasındasınız. amına koduğumun beyinsizleri sizi.
biz burda kimliğimiz gizli diye rahat rahat yazmıyor muyuz leaan. katıldığım düşünce, ilgi istiyorsa demek.
Güle güle eksilediğim yazarlardır.
yani bence de bir sıkıntı olacak bir mevzu yok.