bugün

emre belözoğlu'ndan küfür bekleyecekler. evet.
arkasında melo, selçuk şahin, sneijder oynamayacağına göre en fazl karabükspor maçı gibi maçlarda etkili olabilecek forvet hattıdır.
selçuk şahin'i galatasaray'da oynuyor zanneden veya hayallerini selçuk şahin'in süslediği takım taraftarlarının bok attığı üçlü.
tek forvet oynatan ersun yanal bu üçlüyü hangi alanlarda kullanacak çok merak ediyorum.
birini malzemeci diğerini de top toplayıcı yapar artık.
(bkz: bermuda şeytan üçgeni)
arkasında alex gibi meastro olsaydı dağıtırlardı ama cardozoyu beslemek öyle kolay iş değil .
rekabet diye birşey kalmayacaktır.
arkasında da topal emre alper gibi Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncularından sayılan 3lü olması durumda ortalığı toz dumana çevirecektir.
yeterli kontenjan acildigi takdirde gercege donusmesi isten bile olmayan ucludur.

bu uclunun is yapabilirligi tartisilabilir elbette ancak savunma hattindaki sorunlarin ortadan kalkmasi halinde sahada en cok goze batan mevki forvet hatti olacak ve iyi kotu birbirine uyum saglayabilen forvet uclusu veya ikilisi veya santrfor ihtiyaci dogacaktir.
bunlarin kac gol aticagini bilemeyiz lakin ucuncu dunya savasi tas ve sopalarla olacaktir.
bir mahsun özcan alişan üçlüsü değildir.
(bkz: karataşak çıkmazı)

şimdi defanslar düşünsün.
ayni anda sahada olduklarinda fenerlilerin dunya kupasi'ni alacaklarini sandigi uclu.
bu 3 topcu sahada oldugunu dusunup de fenerin olmayan ortahasinin cokecegini ongoremeyen insanlarla futbol tartismak da ayri bi rezillik benim acumdan.
kaldi ki ben ikisinin birden gelecegine inanmiyorum.
ama keske gelseler.
belki bu sene farki 5'e falan dusururler.