bugün

ona göre çok iyi biriymişim.
Verdiğim değerin karşılığını vermemesi beni öncelik yapamaması.
--spoiler--
(bkz: 3 yıl sonra gelen ben seni sevmiyormuşum cümlesi)
--spoiler--
Dönek ve yalancı olması.
Bana olan aşkı bitip başkasına aşık olması.
Sahi niye ayrıldık lan biz.
aa evet hatırladım, benden memmun degilsen siktirip gidersin demiştim, gitmişti.
atanınca ortam değiştirip beni ikinci plana atması.
3 yılın ardından gelen bitirme isteğidir. Baktık olmuyor hatun dedi ben ayrılmak istiyorum olmuyor böyle bende haklısın dedim o teşekkür ederim dedi bende önemli değil dedim.* sonra tekrardan köpek gibi benle barışmaya çalıştı herşeyi denedi kabul etmedim. sonradan da sınıfından arkasından sayıp sövdüğü biriyle çıkmaya başladığını öğrendim. tam layığını bulmuştur. o kadar yüzsüz kü hala da beni çağrılarıyla rahatsız etmektedir.
Aldatması.
çok güzeldi beni sevebileceğine inanmadım.
Kıskançlık seviyesi ardanın bon servis bedeliyle aynı değerde olması.
Faturamı görünce o terk etti.
35 tl telefon faturası mı olurmuş.
en az 70 olacakmış karıdaki lükse bak.
Aldatılma.

Entryleri okudum da ne kadar gereksiz nedenlerden ayrılanlar var öyle.
verdiği sözleri tutmaması ve benim kıskançlığım.
@3 sozlugun eksi rekoruna aday.

Benim kiskancligim ve asiri sevgim , baska bir gerekcesi yok
terkedildim ona sormak lazım.
Çok mesaj atmıyomuşum ve ilgisizmişim. Altı sene sonra farketti çok mesaj atmadığımı ve ilgisiz olduğumu.

Edit: ha bi de her gün bahane bulup kavga çıkarıyodu.
yalan söylemesi. zamanla güvensizlik oluştu ve soğudum tabi.
Karakter yetmezliği diyebiliriz.
Sözde çok seviyordu ama aklının eski sevgilisinde kalması, arkadaşlarının yanında beni takmaması. Sikerim böyle işi
sözünde durmamak. Ama bariz durmamak yani. yemin edip söz verip ikisini birden yapıp hemde bunu yaparken ağlamak. Yani o kadar etkili bir yemin düşünün ki bunu bile tutmuyor....

Çok mantıklı bir gerekçe. güven önemli.
Her gün bin kere araması ve yazması. 9-6 çalışıyorum işte değişik ne olabilir? Akşam görüşüyoruz zaten. Bi de mesajlarıma neden cevap vermiyorsun mavi tık oldu tribine girmişti ki orada ayrıldık.
şiddetli sevgi.

ne demiş yaratan: kimi benden çok severseniz onu sizden alırım, onsuz yaşayamam deme, onsuz da yaşatırım.
Daha güzel yeni sevgili .
Olmadı ki usta ayrılalım.
güncel Önemli Başlıklar