bugün

şahsımca ortaya atılan iddiadır. hayır varsa kendisine güvenen, ilgili başlıklara bekleriz. diğer sözlük kızlarının gül cemalini gördükte ona rağmen mi son feci kedi dedik.

seçenek yok ağam seçenek. biraz hareket ya.
çok feci yürüdün sevgili yazar.
(bkz: düşmez)
(bkz: düşer mi)
(bkz: bence de düşmez)
(bkz: düşmedi)
nickimden esinlenmiş, yine de berbat olmuş.

Olmamış bu.

Edit: açık eksilemiş. Üzerine bir de terbiyesiz.

Edit: 5-6 sene önce senin gibi veletler yok iken buralarda olan biriydi son picikan. Hasie burdan.
Son picikan kim amk?
dolar bile düşer ama bu düşmez hocam, cık.
(bkz: denemeye değerdi)
mesajlara bakmadığına göre düşmeyecek galiba. olsun seni düşleyerek uyumakta güzel be pamuk prenses. rüyalarda buluşuruz sıkıntı yok yani. yeterki sen mutlu ol. bir kez de senin için feleğin çemberinden geçeriz dert etme yani.
Sözlük mü ? Oysa ben onu galaksi güzeli bilirdim. ibret olsun diye bizim kezbanlara gönderilmiş.

Bakta öğren böyle yürünür. Davar.
Götümü avize diye kullanıyoruz evde. Hem beyaz olduğundan güzel aydınlatıyor hem de kalktı, götüm.
beyler bu da cacık çıktı derhal dağılalım.
Düş diyordu, düşmüyordu.

Sözlük erkekleri ağlıyordu.
sözlük erkeklerinin bir kısmının acınası derecede yokluk çektiğini gösterir iddiadır. sabahta başka bir sözlük erkeği, başka bir dişi yazarın nick altında "n'olur özel mesaj alımını aç" diye yalvarıyordu.
herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir.
kendisinin ayakları fena olmamakla birlikte, fazlaca abartılı bir iddiadır.
teşekkürler hayranlarım beni sizler yarattınız.

t: sözlüğün en güzel yazar kedisidir.
görsel
görsel
Bir bikinili fotosunu atsın da karar verelim.
essy mi bu mu amk karar ver denilesi başlık. insan her istediğine aynı anda sahip olamıyor.
bir iddiadır.
görsel
Artık diyecek bir şey bulamıyorum. insan fikrini bu kadar mı belli eder ustam ya.*
içinde kedi varsa sıkıntı yoktur.
Daha beni gormediniz arkadaslar bu kadar emin olmayın swh.