bugün

Madem büyük devletiz, büyük de bir liderimiz var.

Öyle diyorsunuz?

Nasıl ABD rahibini senden çatır çatır aldı,

Sen de bu adamı getir hadi.

Hadi.

Yok yapamıyorsan öyle konuşma.

Asrın lideri falan…
Ülkedeki Türk düşmanlığının bir göstergesi. Akp zihniyeti her yere sirayet ettiği için şaşırtmadı. Bugün twitterda uçakta çektirdiği fotoğrafı gördüm o... çocuğu zencinin.
olay yerini inceleyen devletin adamlari önce rahmetliyi kusurlu bulmuslar.

sonra saliverilmis. tamam diplomat pasaportun olabilir fakat burasi dingonun ahiri da degil. yada biz öyle zannediyoruz hala.
Adamın diplomat pasaportu yok. Bi de ikamet vermişler adama. Adam silah ticareti yapıyormuş. Belli ki kollamışlar adamı .
Ya yumuşak karnın varsa ve bunun dışa vurumunu engellemek zorundaysan, normal, böyle şeyler yaparsın.
soruyorum ölen kişi ak partili bir vekil olsaydı öldüren kişi böyle serbest kalır mıydı diye?
normal bir insan böyle kaza yapmaz. kazanın bile haysiyeti şerefi olur. böyle insan öldüren kişi ya kiralık katildir, ya da uyuşturucu madde kullanmış oç dur.

asıl önemli olan konu, yetkililerin bu vahşete duyarsızlık göstermeleridir. bir gazeteci işini yapıyor ve "adalet bakanı" denilen atanmış kişiye bu olayı soruyor.

"masum bir insanımız katledildi ve kaçmasına göz mü yumuldu?" diye anlamında soruyor. "adalet bakanı" olduğu söylenen kişi; "gündem filistin" diyor.

akıl alacak bir söz değil bu. bir insan kendi vatandaşı katledilirken nasıl bu denli bir söz edebilir? hadi diyelim böyle bir gaflette bulundu. nasıl hala o koltukta oturabilir?

sokakta yürürken çok korkuyorum. gasp edilsem, darp edilsem, sokakta öldürülsem hakkımı kimsenin arayamayacağına inanıyorum.

adalete olan güvenim tamamen yok edildi.
AKP ve MHP döneminde olmuştur.

Ccc siha tiha tank ccc.
kazayı yapınca "alooo babacıııım" demiş olmalı.
Milliyetçi geçinen partililer suskun. Yerli ve milli demeyi bilenler, neredesiniz? Sıra size gelince mi tepki vereceksiniz?
serbest bırakılmaması ülkeyi yöneten mal, mülk sevdalı sermaye godomanlarının fıtratına aykırı olurdu.