bugün

benimdir. guzel oldugumdan degil, ozguvenim oldugundan da degil, sivilcelerim de yok, gittigim yerle de alakasi yok. yilda bir falan yapiyorum cunku sevmiyorum bu kadar basit baska bir sebebi yok.
Benimdir, makyaj hem yaşı oldukça fazla gösteriyor hem de kendini beğenmeyenler makyaj yapıp değiştirmeye çalışıyor diye düşünüyorum.
ya güzeldir ya da güzel olmak umrunda bile değildir. hazırlanırken de çok vakit kaybetmeyeceğini düşünmekteyim.
Benimdir. evet.
Benimdir heryere de makyajsız fotoğrafımı bile koyarım çünkü niye koymayım herneyse kızlara öneririm bu sıcakta makyaj yapmayın valla canınıza yazık.
herkes makyaj yapmayan kiz diyince meg ryan gibi birini hayal ediyor belli ki. Ama yaniliyorsunuz. Ozguvenlidir veya pek de sikinde degilsinizdir ha?
sivilcelerim beni terk etsin bende öyle yaparım söz.
Kızların makyaj yapmıyorumdan anladıkları : bi rımel bi allık bi ruj.

He evet bu makyaj olmuyo **
aaa benden bahsediyorlar.
4 şekilde olabilir :

1) Çirkindir. Makyajla da güzel olamadığı için her şeyi bırakmıştır.

2) kötü zamanlardan geçiyordur.

3 ) o kadar güzeldir ki makyaja ihtiyacı yoktur (böyle bir şey yok )

4 ) orta güzelliktedir. Bari doğal görünüp prim yapmaya çalışayım diyordur.

Bizde lady gaga makyajı yapıp çıkmıyoruz sokağa zaten. Makyaj güzelliği belirginleştirme sanatıdır. Makyajla kendini yeni ağız , göz çizenler yapmasın bir zahmet zaten.
Cesurdur.
Sınıfta sürekli makyaj yapan kız bu gun makyajsız geldi gidip geçmiş olsun dedim yüzü çok solgundu ne yapim sonradan anladım da iş işten geçti kızda çaktırmıyor teşekkür ederim dedi cidden çok farklı bir konuşmaydı.
Arttırdım.

Ben de hafif yapıyorum. işte sadece fondöten üstüne pudra, allık, göz altı kapatıcı, göz kalemi, far, rimel, bide borda ruj.
Başka bişey yok hafif yani.
ben, hafif bordo ruj, maskara ve eyeliner diyorum.
var mı arttıran?
iki türü vardır:
#1 depresiftir. sevgilisinden ayrılmıştır.
#2 özgüvenli hatun tipidir şu sıralar çok aranır.
Çoğu zaman benim. Sadece ruj ve eyeliner dan yanayım. Oda çok nadir. Sıcak yaz günü yüzünüzü yıkamaktan çekinmezsiniz. Rahattır. Özgüven gerektirir.
Burda hava atmasına gerek olmayan kızdır.

Hayatımda yüzüme fondöten bile sürmedim ama burda gelip hava atmıyom kızlar.
Attım mı demin, neyse.

Saçma geliyor burda ben makyaj yapmıyorum diye bağırmak.
Iste bu bir tercihtir. Gunumuz sokaklarinda gezinen kizlari gorup hala sifir makyaj ile disari cikabiliyorsa bu cidden ozguvendir.
yüksek ihtimalle depresyonda olan kızdır .
Tatlılık abidesi olan kızdır.
araba gibi düşünün, bazıların da modifiye ye hiç gerek yok vesselam.
Özgüveni yerinde kızdır bakın ego demiyorum, özgüven candir can
Ben oluyorum galiba, çok nadir sürdüğüm rimelim var başucumda.
keramet göstermiştir. efsunlu olma ihtimali vardır.
kendini seven ve güvenendir.