bugün

aramıza hoşgelmiş, fanatik beşiktaş taraftarı, 3. nesil yazar.
sözlüğe gelme amacı sadece futbol olan holiganımsı yazar.
dikkat çekmek için kendini zorlayan ve çeken çaylakçıl.
gaza gelmiş bünyelerin şuursuzca saldırdığı sözlüğe gelme amacı sadece eğlenmek olan bunuda hakkında girilen girdileri görünce fazlasıyla edineceğinin farkına varan yazar.
bir ayrıntıyı tam yazayım derken o an kendisinin aklımdaki cümleyi kurduğunu görüp şaşırdığım yazar.
farkli sitelerdende tanidigim ama onun beni bu kullanici adiyla taniyamacagi yazar arkadastir. besiktasa bagliligi dillendirmenin yolu bazen sert uslup olabilir bazen ironilerle yaklasmak olabilir. ama bunu dikkat cekmek olarak yorumlamak ise abesle istigaldir zannimca.. en azindan ben farkli sitelerden tanidigim sekliyle yorumlandirdim arkadasi icinde ki asi cocugun disa vurumudur bence. * * *
nickindeki renk ahengini sevdiğim uuser.
Soyadinin soysal oldugunu tahmin ettigimiz yazar.
Iste delili; (#2103083)
finaller yüzünden kafayı sıyırmak üzere olan kişi.
entry girene kadar ders çalışsa finallerin ağzına zıçabilecek yazar.
eeeeeee başka?
kendisi aynı zamanda inci sözlük yazarıdır.
(bkz: #11841741)

ayıptır; anana, bacına dayarlar tokmağı..
(bkz: #11841861)
bu yazdığı entry ile ne mal olduğunu belli eden yazar.
12 yaşında kız çocuğu ile ilgili iğrenç fantezilerini ve düşüncelerini sözlüğe taşıyabilen, yengesi ile seks yapmak için yanıp tutuşan ve bu kirli eylemini fantezilerinin arasında ilk on a yerleştirebilen, toplumdan ırak olmasını temenni ettiğimiz yazardır.
issiz adamin fanatik besiktasli olanidir. An gelir karsilasiriz tatli insan.
çalıştığı ofiste kendisine gösteren ama elletmeyen, hoş hatunların olduğuna kanaat getirdiğim yazardır.
beşiktaş' lılığından başka takdir edebileceğim hiç bir yönü olmayan yazar.
bu sözlükte ne işi olduğuna anlam vermediğim ağzı bozuk sözde yazar.
üçüncü nesil yazar ama çaylak olması muhtemel. kendisinin ırkına erken boşalmasını örnek gösterdim diye benim ırkıma demediği laf bırakmayan, küfür eden, adige kızlarına laf eden bir sikko düşüncelerinden kurtulmamış sözlük boyu.
birileri konserde. dikkat et evlat. *
(#16975169) siyahilerden feci darbe yemiş yazarcık.
(#16975169)siyahilerden çok iri bir darbe yediğinden olsa gerek hala içinde bir şeyler kaldığını belli eden yazarcık.
ırkçı yazar. kesinlikle beşiktaş'lı değildir.
sözlükteki tek varlık amacı nefret söyleminden öteye gitmeyen yazardır.