bugün

madem kızıyorsun o zaman giymeyeceksin. kötü şeylerin önünü açmayın lütfen.
Seni tahrik etmek amacıyla giymiyorsa demekki.
Şimdi şöyle düşün,, bi adadasın ve sadece sen ve bi hatun var. ama kadın gözlerine kadar kapalı kara çarşaflı.. seni tahrik edecek( senin deyiminle) tek bir dekolte ve seksilik yok üzerinde..

günler günleri kovaladığında o kadını arzulamayacak mısın.. elbette arzulayacaksın.. o halde az evvel başlığını açtığın kadın gibi bir kadın da yoksa karşında bu defa kime hesap soracaksın: allah' a mı??

allahım bu kadın denen varlığı neden yarattın, kendime mani olamıyorum diye..

zihniyetine tükürülesi cahil.
canım ülkemin insanları welcome to turkey.
Çarşaf giysede değişmeyecek durum laf atmak isteyen yine atıcak kızlara bağlamayın bu durumu.
komik eden olayı. hem tahrike teşvik veriyorsun hemde ıslık çalınmasına laf yapıyorsun.
edit: ben kimseye laf atmıyorum.
Sizin zihniyetinizi gibeyim dedirten düşünce.
Olum size ne la. Neden laf atıyorsunuz, tebiiiyesizler.
afedersiniz ama kedi köpek damacana siken bi toplum için taytlı kıza laf atmak gayet normal kalıyor.
tamamen kapalı ve tesettürlü bir kadına laf atıldığını kendi gözlerim ile gördüğüm ve kendi kulaklarım ile duyduğum için yadırgama algımın tamamen değiştiği mevzudur.

olm size kadın olması bile gerekmez ki lan üstüne entari giymiş erkek görseniz de laf atarsınız zaten. kadın çırılçıplak dolaşsa bile sana laf atmak tacizde bulunma hakkı verilmiyor dayı. bakarsın sadece rahatsız edecek davranışlara girme hakkın yok he girersin sonra birisi çıkar oda sana girer ses çıkarmayacaksın o zaman başlıktaki gibi "eylemlerinin karşılığını" almış olursun..
kıyafetle taciz ve tahrik nedir.
sözle taciz diye birşey duymamış kişinin düşüncesi.

sözlü taciz, fiili taciz gibi, bir suçtur.türkiye´de diildir, ama başka yerde suçtur.
kıyafetlerine ve bakışlarına dikkat etmeliler.
ne giysinler de laf atıldığında kızmasınlar aslan parçası?
ne giyildiğinde laf atılmasına kızılmalı beyzadem.
komik bir olaydır. hem tahrike teşvik yapıyorsun hemde ıslık çalınmasına kızıyorsun. komik.
edit: kimseye laf atmıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar