bugün

Yok neymiş oylar bölünmesinmiş, aman hdp gelirmiş, yok apk gelirmiş, yok Oğan kazanamazmış zerre umrumda değil. Bile bile bunlara oy veremem. Eğer sandığa gidersem Sinan Oğan'a atacağım gönül rahatlığıyla. Ben Sinan Oğan'a oy verdim diye hıdıpar ya da hdpnin olduğu taraf kazanırsa bu ayıp da sizin olur.
Seçim ikinci tura kalıyor ilk turda hiç kimse kazanamıyor. Dolayısıyla buna rağmen hala oylar bölünüyor demek saçmalıktır. ilk turda kazanma ihtimali olan bir aday olsa dediğiniz doğru olabilir belki. Oy bölünecek diye endişelenenlerin ilk turda gönlünden geçen adayı ikinci turda kendisini mecbur hissettiği adayı desteklesin. Ama şunu unutmayın ki hiçbir şeye mecbur değilsiniz.
Bir sonraki seçimin kilit ismi olması muhtemel aday.
https://youtube.com/shorts/psXn7B-PV40?feature=share

Öngörüleri çoğu zaman haklı ve doğru çıkan siyasetçi, stratejik araştırmacı, diplomalı ekonomist ve cb adayı. Hem kendisinin hem de ümit hocanın öngörüleri, tahminleri bu zamana kadar doğru çıkmıştır. Türk milliyetçileri, atatürkçüler, ulusalcılar ata ittifakı çatısı altında birleşmeli ve bir oy oğana bir oy zafere diyerek sandığa gitmelidirler.
Yüzde 2'yi geçebilirse göbek atsın. iyi hoş adam ama halkta geçerliliği yok. Tanıyan eden yok bir kere.
" aman oylar bölünmesin " diye denenmiş
havagazı şahsiyetlere oy verip , iki ay sonra
" ben buna mı oy verdim " diye pişman olmayın .
kısır döngüyü kırın , fasit daireden çıkın .
türk milletinin enerjik , milliyetçi , eğitimli liderlere
ihtiyacı var . iş işten geçmeden uyanın . böyle kalite
li adamlar kolay bulunmaz . bu fırsatı kaçırmayın .
game of thrones taki kerhaneci
Yazar gibi biraz karizma kaçmaktadır.
Ben bu son derece saygıdeğer ve delikanlı bulduğum siyasetçinin yandaşlarının, hdp intisaplı bir oluşuma cb. Desteği vereceğine çok ikna olamıyorum. Daha ziyade, aleyhine çalışma ihtimallerini görüyorum.. çünkü bu grup ve bbp’nin light olmayan, koyu ülkücü kanadı temsil ettiğini düşünüyorum.
Mevcut adaylar içinde en donanımlı adaydır.Bu sefer olmaz 2028 e dir.umudu.
seçimi kazanamasa bile en azından aramızdaki kolpacı ikiyüzlüleri ortaya çıkartmış olan vatansever insandır. aylardır burada kendisine milliyetçiyim diyen bazı tipler "millet ittifakına oy vermezük çünkü onlar hedape ile işbirliği yapıyor meral akşenere vermezük çünkü onun şusu var busu var" diye kıvırıp kıvırıp duruyorlardı.

sinan oğan hem milliyetçi hem pkk düşmanı hem vatansever. ona neden oy vermeyip gidip gene mührü ampule bastınız ( gurbetçi denilen faydasızlar oy verdiler malum ) veya basacaksınız lan ? hani milliyetçi aday yoktu ondan mecburen mehape üzerinden akp ye oy veriyordunuz ? al sana milliyetçi adam. neden hdp hdp diye mabadınızı parçalayıp da hdp nin ruh ikizi olan hüdaparın içerisinde bulunduğu ittifaka oy verdiniz veya vereceksiniz ? sizin milliyetçiliğiniz vatan sevginiz pkk nefretiniz falan hikaye. biz boşuna size laf sokup durmuyoruz aylardır yıllardır. ikiyüzlüsünüz kolpanın en önde bayrak taşıyanısınız. laf sokunca "ben reyizçi deyilim yeaeaea milliyetçiyim" diyorlardı gidip kürtçe ana dil olsun kürdistan kurulsun şeyh saitten özür dilensin diyen asker polis şehit etmiş adamların siyasi uzantısının içerisinde olduğu ittifaka oy verdiler.
kayıtsız şartsız oyum kendisinindir.

bu seçim olmadı diyelim bir dahakine allahın izniyle başımıza gelecek.
sinan bey gibi biri dururken kemal bey'i aday yapmak? evet ciddi soru işaretleri var.
Milliyetçileri ve Türkçüleri adaysız bırakmayan liderdir.

--spoiler--
kürtçe ana dil olsun kürdistan kurulsun şeyh saitten özür dilensin diyen asker polis şehit etmiş adamların siyasi uzantısının içerisinde olduğu ittifaka oy verdiler.
--spoiler--

Kim yaptı bunu ya da yapacak? Milliyetçi olduğunu söyleyerek AKP'ye oy veren insanların ya beyninde ya da kanında problem vardır.
- Reis -
"Türklerin Türk vasfına liyakat kesbetmelerinden başka bir imkânları kalmamıştır; Türk ile gâvur arasındaki farktan başka hiçbir farka istinaden Türkıye lehine hiçbir iş görülemeyecektir."
Akpyi sevmeyen (yahut en azından mesafeli olan) milliyetçi sağcıların oyunu alacak adaydır, aday olması birilerinin iddia ettiği gibi muhalefetin aleyhine değil lehinedir.
- Reis -
“Her dilberi sevdik neme lâzım demedik,
Her Badeyi içtik cem’e lâzım demedik.
Hoyratça döküp her şeye gözyaşlarını,
Bir katre de en son dem’e lâzım demedik.”

(Nail Memik -Rhm.-)
Sosyal medyada paylaşılan bir oy pusulasında
bir oyun TiP’e bir oyun Sinan Oğan’a verildiği görüldü.

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWxsC9iaLawvMtAAAA
sinan başkan her kesimden oy alıyor .
"Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün, zalimin zulmettiği günden çok daha çetin olacaktır".

-iMAM- ALi el-MURTAZA(Kaddesallahu Teala Esrarahum)
Sinan oğan da hitabet gücü ve lider karizması var.artik şu saatten sonra parti kurar ise MHP nin alternatifi olur iyi partiden akp den çok oy alır ama bu seçimde zor.daha kimse tanımıyor gerçekten merhum yazıcı oğlu aklıma geliyor bu adamı dinledikçe...
Hayri kırbaşoğlu hoca, flaş tv'de siyasi gündem üzre -bizi ilgilendiren- mühim tespitler yapıyor, duyurulur.
Yahu bu nasıl bir akıl tutulması ki sadece hayri hocaya sorulması gereken soruyu, gazeteci kadına soruyor, -milliyetçi geçinen- orhan uğuroğlu kişisi?
hızla yükseliyor!

görsel
Hayrı hoca akşam flaş tv'de, "biz Allah'tan emir alıyoruz?" Diyen firavun'a; "Allah'a karşı yalan uydurandan daha zalim, daha KÂFiR kim vardır?" Ayet- i Kerimesi'ni okuyarak, "ciasal islam?" Denen mel'anetin ne olduğunu gözler önüne serdi. Aliya izzetbegoviç'den, dr. Ali Şeriati'nin -dine karşı din- kitabından, -adaletsizliğe, zulme karşı- öyle misaller getirdi ki, "akp denen mel'anet şebekesini gömmeye!" Ramak kalmış iken -orhan denen zevzek- buna izin vermedi?
Teke tükcu Fatih ocağına düştük, Hayri hocayı -fazla değil- şöyle bir-iki saat konuştur ki, ciğerimizin yağları erisin!.
o anketi sinan ogan'ın evinde bile yapsan adam kendisi bile bi işkillenir sonuca.
Ha bu "bop-saray firavun"un -cehennem bileti?- kesildi bile, işkillenenler bir dokuz-on gün daha beklesin!.