bugün

galatasaray sozlesmesine en az 20 milyon euro ya serbest kalir maddesini hemen koymali.
bu entry'de söylemiştim maalesef milli takım kadrosunda yok

https://www.uludagsozluk.com/e/32526660/
takım içinde parlayan bir oyuncumuz.bahtı açık olsun.
Bu cocuk bir harika dostum. Yardir gitsin evlat
19 mayıs 2016 galatasaray kayserispor maçında 3 gol atan oyuncu. 2 golün asistini de podolski yaptı.
Galatasaray' ın gelecek vaat eden futbolcusu.
Kendini gelistrirse simarmazsa yeteneklide cok iyi bir kanat oyuncusu olabilr robben tarzi soldan içeri katedebilen bir futbolcu.
bu maçtan sonra değeri artıp sinan altın oldu mübarek ehheee.
Burak yilmaz yerine milli takima cagrilsa kimse bise demez, o havayi koklardi.
çok göz var üzerinde... milli takıma çağrılmaması daha hayırlı gibi. sakatlanır şimdi falan neye lazım.
Önümüzdeki sezon Türk futbolunun 1 numarası olacak oyuncudur.
türkiye'nin stephen curry'si gibi bence.

her şutu nerdeyse gol oluyor, değişik bir havası var.

sosayla,oğuzhan'la aynı takımda olsa en az 15 gol atar.

ama eminimki, galatasaray 3-4 tane iyi adam alırsa yine o gol sayılarına ulaşır.
Sirf bu adami oynatmadigi icin hamzanin kovulmasina zerre uzulmemistim.Yuzumu kara cikartmadi aslan parcasi.

ihtiyarin da tek iyi hamlesi bu oldu galiba.
iki gündür mevlüt erdinç'ten ve eksiği var acaba diye düşündüğüm futbolcu. Bugün düşünmeyi bıraktım.

(bkz: üç seneye avrupa)
galatasaray'da , podolskiyle birlikte iyi iş yapıyorlar.

Sinan Gümüş, topu kendi alıyor gerekirse çalımını atıyor takımını tek başına atağa çıkarıyor.

Ama düşünüyorum, Oğuzhan,Arda,Hakan,Cenk ile ve arkasında Gökhan Gönül ile oynasa nasıl oynardı?

Bence çok iş yapar, Gökhan Ve Sinan ile sağdan akarız valla.
Bugün kü maçta adam gibi oynasa da ordinaryüs imparator tarafından yine de kadroya alınmaz. Galatasaray dan semih ve Yasin çıkarılıp bu çocuk aday kadroya alınmalıydı.
Bugün gol atacak futbolcu,adım gibi eminim ve maç sonu editlicem.
Edit:erken oyundan alındığı için gol atamadı öngorumde yanıldım.
Hep dikine oynuyor ama sanki çok kenarda oynatmış ama beklentinin büyük olduğu forvet.
arda turan'dan daha çok dikine gidebilen ve hızlı oynayabilen oyuncu. eksiği ise ikili mücadelelerde hemen yıkılması topu tutamaması geriye gelmemesi gibi. ama bunları aşarsa çok büyük bir yıldız olabilir.
Sinan altından daha düşük değeri olan .....
Türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu.
sinan gümüüüüüş,, sinan , sinan gümüüüşş.
Milli takıma muhteşem (!) sol ayak Olcay Şahan'dan daha iyi yedek olurdu.Hem de Fransa'da tecrübe kazanırdı.
Ersan, yalçın, mehmet batdal ve bu adam izliyor helal olsun.
Aydın Yılmaz sorunsalını getirir akıllara.