bugün

buraya girmek için ne gibi bir suç işlenmesi gerekiyor? şu menü dışarıdaki çoğu ailede yoktur. evet.
görsel
Oooo yemekler güzel beğendim.
Ben size nasıl yapıldığını söyleyeyim. Şimdi etli kuru fasulye diyorlar ya. O kuru fasulyenin etini önce personel yer. Kuru fasulyesini ise mahkum yer.

Neticede aç kalacak halleri yok. Zaten çıkınca parasını ödüyorlar merak etmeyin.
Mahkumlardan çıktıklarında yedikleri yemeğin, kaldıkları yerin falan ücreti alınıyor.
--spoiler--
oooo yemekler güzel beğendim.
--spoiler--

karton toplayarak geçinmek zordur gel kardaşım beraber bir suç işleyelim hapishane daha rahat ederiz aktroll dövsek alırlarmı acaba?.
insanda suç işleyip hapse girme isteği yaratan menü benim evde yediğim şey kuru ekmek adamlardaki lükse bak.
Aklıma fetö kumpası ile sincan cezaevinde 2 sene yatırılan amcam geldi bu listeyi görünce. Aslan gibi adam 4 ayda 16 kilo verip fareye dönmüştü cezaevi şartlarında.

Bu menü kimseyi aldatmasın. Cezaevinin şartlarını yaşayam bilir. Yeme içme konuları ile ilgili de merak edenler tuncay özkan ın silivri de yatarken yazdığı kitaplara göz atabilir.
Çıkınca ödemek istemezseniz ödemiyorsunuz, hemen gidip sigortam yok hapisten yeni çıktım fakirim diyorsunuz ve hooop

Tertemiz yeşil kart sahibi bile olabiliyorsunuz, kaldı ki bunu ödemek?

--spoiler--
hapisten çıkınca devlete borçlu oluyorsunuz. bu millet sizi sırtında taşımal zorunda değil pis katiller.
--spoiler--
Silivri soğuktur lakin yemekler sıcak.

-kurum müdürü o.e
içeride olup bu listedekileri yiyeceğime, Dışarda olup soğan ekmek yerim çok çok daha iyi.
etlerin 1946 senesinden kalma oldugunu yazmayi unutmuslar.
yanlış bilmiyorsam yemek parasını alıyolar ama muhtardan fakir belgesi alırsanız ödüyecek durumunuz yok ise ödemiyorsunuz. boş verin yemeği oralara kimseyi düşürmesin özgürlük gibisi varmı.
Evimde soğan ekmek yerim, silivride ki Yemekten bin Kat daha iyidir.
Bu ne lan. Araplar gibi el arabasından kürekle koğuşa atın elle yesinler.
Sana bugün şinitzel yeme cezası veriyorum aç bakim ağzını.
isinma sorununada bir care bulurlarsa girmemek icin hic bir neden yok gibi gozukuyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar