bugün

Ben değilimdir. Parasını ben vermiyorum isteyen istediğine harcar parasını.
parayı alıp yere bıraksa daha faydalı bir iş yapacak insandır. en azından bir garibanı sevindirir.
Kinder sürpriz'e her gün 6 tl veriyorum. Hesap yapmak istemiyorum şu an.
günde 12 liradan hesap edilerek ay ve yıl tutarı hesaplanan ama hiç olmayacak paradır. 8 aydır sigarayı bırakmış biri olarak bir kuruş biriktirememiş olmamla test edilmiştir. (sanki allah onun rızkını ayrı veriyor*)
marlboro touch blue içiyor olabilir
tütün alıp sarıyorsa hergün 3 lira veriyordur. "abi yol parası" diyen müptezellere vereceğine sigara iç daha iyi.
Bugün üçüncü paketi açtık 28.5 lira verdik sabaha kadar buda biter.
Marlboro içiyordur.
ben 9.5 tl veriyorum sayın amınakoyduğum.

bu seni hiç ilgilendirmez sayın amınakoyduğum.

zararı kendime sayın amınakoyduğum.
hergün 19.5 lira verenden (ben) daha karlı ve az masraflı insandır.
Cebinde 50 tl olmayan kekolara dert olan insandır.
ama lütfen 10 lira veriyorum ben.
(bkz: kendine zarar çevreye zarar israf aciz vasıfsız)
Kurudan elimizi ayağımızı kestik, sıvıdan devam dedik. Şimdi 5 bira 50 lira, rakı siktir oldu gitti, viski öyle her zaman içilmiyor.

Ne içecek bu insanlar arkadaş? Keyif aldığımız her şey pahalılaşıyor.
kendini bilerek zehirleyen insandır. cidden her gün sigaraya 12 lira veriyorsa yılda 4.380 lira veriyordur, yazık günah.
11 veriyorum ve 11 lirayi havaya üflüyorum. tamamen aptal insandir baska aciklamasi yoktur.
ahmaklik ettigimin farkindayim. tez vakitte bu ahmakligima son veririm umarim. parasi neyse de cigerleri sikip atiyoruz yok yere. o fena.
keyfine düşkündür.
(bkz: nazorellaschulz)
Hayır millet sağlığında değil parasında bu ne saçma bi düşünce. 5 lira verse sıkıntı yok yani.
gerizekalı olmasından değilde dertleri ağır basıyordur.

(bkz: it s me)
günümüzde 18 t l veren insandır. eşiyle beraber içen biri aylık 1080 t l ödemektedir.
Parası olduğundan değilde derdinden veriyordur o parayı, ki zaten parası olsa 12 tlye sigara mı alır?
5 TL daha vermek gerekiyor etmiyor.
Sarma sigaralar neredeyse 12 oldu. Sen onun üzerine bir beş daha koy.