bugün

ot gibi kokuyorsa kendine has bir aroması vardır. eğer kokmuyorsa ne yazık ki çok rahatsız edicidir.
iyidir iyi. bu saatte daha iyi gider.
yanındaki kişinin içmesiyle gelen koku daha hoştur.

sigara içen biri olarak kendi içtiğim sigaradan zevk almam. yanımdaki yaktığı zaman canım çeker.
Annemin en nefret ettiği kokudur. Bu yüzden babamla evlendiğine pişmandır.
içmesem bile çevremde içen çok olduğu için hergün saçıma başıma sinip kendimden nefret ettiren koku.
en çekici ve doğal bulduğum kokudur. belki de bağımlıyım diye sevdiğim, her insanda parfüm niyetine olabilecek mentollüyse cezbedecek bir şeydir.
Sevdiğim kokudur.
bazen orgazm bile edebilecek kadar güzeldir.
iğrençtir belki bu yüzden içmiyorum.
burnu kaşındırır.
içilen bi ortamda ilk sinen yer saçlarımdır.
--spoiler--
Odaya sinen sigara kokusuna karşı; Odanızın bazı köşelerine ıslak bir sünger koyun. Islak sünger tüm sigara kokusunu alacaktır.
--spoiler--
Artık midemi bulandıran koku.
Çünkü ben sigarayı bıraktım.
Baş ağrısı sebebidir. Sigara içtikten sonra bu leş kokuyla insanlar arasında dolaşan leş insanlar var. Azıcık insanlara saygı, lütfen.
içenlerin içmeyenlere bir gram saygı göstermediğinden ötürü hayatımızı siken lanet koku. hepsine bir anlam yükledim ama şu toplu taşımaya binmezden 2 saniye evvel sigarasından son dumanı alıp yere atana bir anlam veremedim.

gavat oğlu gavat, baktın otobüs yaklaşıyor hemen atta bari koku dağılsın. neden sabah sabah güne 0-4 yenik başlıyoruz ki biz senin yüzünden. otobüsün kapısına koşarken aynı anda son fırtı çekip öyle atacak illa aq. bu sigara içmenin altın kuralı mıdır nedir içenler yeşillendirirse memnun kalırım.

elimden gelse, öyle bir gücüm kudretim olsa şu sigaranın kökünü kazımak isterdim yeryüzünden.
Çok insanın kalbini kırdığım bok kokusundan beter koku. Tamam iceceksen iç amk istersen götüne sok 5-10 tane de ama benim yanımda içme hele bana doğru üfleme. Biraz saygı duy ulan amk. Sen lağım faresi gibi kokmaktan hoşlanıyor olabilirsin senin tercihine karışmam da bari bize püskürtme üzerindeki kenefi.
zararı olan, iğrençler tarafından anlaşılmayan, pasif kokudur.
Kendim içiyor olmama rağmen yanıma yeni içmiş biri gelince tiksindiğim kokudur.

Hadi ben parfümdür, ıslak mendildir, sakızdır derken kokmuyorum ama topluma karışacaksanız üzerinize sinen kokuya dikkat edin biraz. Hoş değil.
hiç içmeyenlerin yanından geçerken onların anlık olarak nefes almasını durdurabilirsiniz gerçekten dayanılmıyor.
itici kokudur! Bu gün bir adet sigara içtim , yavaş yavaş bırakıyorum ve mutluyum lan.

referanduma da hayır!

sigaraya da hayır!

kötü kokuya da hayır!

para verip öldürmeyin kendinizi!
içtiğim dönemde benimde takık olduğum kötü kokudur. Parfüm eksperi yapar insanı. çok dikkat ettiğim için kokmadığımı düşünürdüm hep taki bıraktıktan sonra ben gibi dikkat eden insanları kokladığım zamana kadar. içenin geçti sandığı o koku aslında hiç geçmiyor.

Kokmayan yoktur az kokan vardır.

Bırakmak sanıldığı kadar zor değildir.

Şimdi irade meselesi falan gibi uzun uzun peşrev çekmiycem. ilk bir hafta çok zor tabii. Ama Kokusu fiyatı insanların muamelesini düşününce değer kesinlikle.

Kimse itiraf edemez ama kilo alma korkusu ağır basar. Yok öyle birşey Ben hala aynı kilomdayım.

Beni sakinleştiriyor seviyorum vs. ise koca bir yalan kesinlikle sigara içerken daha agresif daha tahammülsüz oluyor insan.
iğrençtir olduğu kadar zararlı.
sigarayı bırakmadan önce cennet bahçesinden bir kokuydu kendileri. Hani şu çizgi filmlerde güzel bir yemeğin kokusu duman şeklinde çıkar da, karakter koklaya koklaya oraya uçar ya, aynı öyleydi. bırakınca anladım ki, dünyanın en iğrenç kokusu bir leş kokusu, iki sigara kokusuymuş.
görsel
sigara içenleri bile rahatsız eden kokudur.