bugün

yaşından genç gözüken, performansı diğer kişilere göre fazla olan, yaşamayı seven, yediği yemekten tat alabilen insandır.
akciğerleri ve damarları sağlam olan, sağlıklı yaşam felsefesini benimseyen, genç görünen insandır.
Benimdir sigara nedir hem maddi hem manevi zarar. içi kimyasal dolu saman gibi bir şey . Bir şey içecekseniz gidin esrar için en azından doğal.
Sigara içmeye başlayınca neden bu kadar geç başladım diyerek pişmanlık yaşayacak insandır.
kendinden nefret edenleri ortaya çıkaran başlıktır.
Sırat- ı müstakim yolunda olan( en azından şimdilik) kişidir. Parası cebinde duruyordur gıcık eder insanı.
meraba samimiyetsiz insan sana sesleniyorum. evet yine ben.
hani sen şimdi sigara derdin olmadan oruç tutuyorsun ya işte bizim de derdimiz bitmek üzere sadece söylemek istedim. sen devam et tatsız ve sağlıklı yaşamana. 5 yıl fazla yaşa bakalım, dünyaya fazladan ne katacaksın.
Benim. Voleybolcu olduğum için sigara beni mahvediyor. sporla sigarayı birlikte yürütemedim hiç yapana helal olsun.
samatya gogus hastaliklari yatan hasta servisine gidin, bi de ust katta kbb var.
gor bakalim mesele 5 sene mi yoksa tukurugunu cay kasigi ile kavanoza atmak mi.
tasarrufludur dişlerini akciğerlerini seviyor da olabilir.
meraba tuhaf insan yine ben.
şöyle bir bakıyorum da etrafta sigara içmeyen "sigaradan ne anlıyorsunuz" diyen pek çok insan var. deneyip tiksinen, içmeme kararı almış olanı anlarım hadi. peki "hiç ağzıma bile almadım" diyenler siz ne ayaksınız olum. birkaç yıldır haram helal tartışmaları var denememe sebepleri bu olamaz. peki insan bir merak etmez mi nedir bu tadı nasıldır diye. hadi kötü neden kötü diye sormuyorlar mı.
peki hiç denemediğiniz birşey hakkında bilgiç bilgiç "çok pis, iğrenç" diye nasıl konuşuyorsunuz ya.
neyse çok uzattım sadede geleyim. benim gözümde sigarayı hiç denemeyen insan duyduklarına bağlı kalan insandır, bildiklerine değil. sırf anne babası "cıs o, ığğğ, pis kaka" dediği için içmeyen insanlardır bunlar.
edit: asıl kızgınlığım denememiş insana değil denemediği halde laf atıp duran insana.
sigara içmeyen insandır. normal insan işte. evet.
sigara içenleri ''bok iç, zıkkım için, öf kül tabağı yalamak'' gibi çemkiriklerle darlamıyorsa iyi insandır, severim.
şahsımdır.içmedim , içmiyorum umarım bundan sonra da içmem.
alkol sigara kullanmayan adam değildi be eskiden.
Parasinin kiyemtini ,cildinin onemini , dislerinin sararmamasi gerektigini bilen insan gibi insandir. Iste bu ben oluyorum.
bir dönem içtim, keyfi güzel hakikaten. ama artık yanımda paket falan taşımam, sosyal içiciyim artık. yaklaşık 4 senedir.
stres atmakta zorlananlardır .
aralarında bulunduğum, doğal seçilimde bir adım önde olan insanlardır.
Benim efenim. Benimle sorunu olan gelsin. Ona benimle aramızda farkı göstericem.
masrafsız insandır, başkasıdan otlanmaz.
sıcak havalarda icetea'nin yanında sigara içmenin keyfine varamayacak insandır.
efkar bastiginda ne yaptigini merak ettigim insandir.
4 aydir benim bu. biraktigima pisman oldum nerdeyse. insanin cani sıkılıyor bi ortamda otururken.
Aferin ona.

Hadi gitsin şimdi kumla oynasın köşede.
güncel Önemli Başlıklar