Şuanda ruhumu okşayan şarkı.
Benden sizlere gelsin.
Muazzam bir parçadır.
sting'in en güzel parçası bence.
sadece bir şarkı değildir.
benim için çok çok farklı anlamları olan parça. ahh ah.
biricik şarkımdır, sürekli dinlenendir.
dünyanın en sevimli aşk şarkısıdır. yumuşak ses yumuşak melodi.
doktorlar dizisinde de çalıyordu sanırım.
Sting'in muzik,enstrumental ve sozler adina kombo yaptigi sarkidir.
dinleyen ergenleri tripten tribe sokan sıradan bir parçadır.
Bi zamanlar en sevilen sarkiydi,gözler doldurur hayaller kurdururdu.
Leon filminde duyduğum filmle çok iyi uyum sağlamış güzel şarkı.
Sting'in şüphesiz en iyi şarkısıdır.
pazar sabahının şarkısı bu olmalı.
güne bu şarkıyı dinleyerek uyanmak lazım, teşekkürler sting amca, seviyoruz seni.
fake of my heart.
görsel
sting'in dokunaklı parçası. uzun zaman önce pianist'i izlerken yağmur yağıyordu ve en son orada zaman durmuştu sanki müzikle. yine leon'u izlerken zaman birkaç dakikalığına durdu, kollarımı açtım etrafımda döndüm ve şarkının içinde kayboldum.
şarkı üstü bişeydir. filme zaten diyecek bi söz bulamıyorum.
bu şarkıya duygusal diyen insanların galiba ingilizceleri ilkokul düzeyinde. hani her şeyi geçtim kartlarla oynayan birinin neresi romantik?

hadi şarkıdaki imaları anlayamıyorsun bari yorum yapma da yanlış anlamasın insanlar. az üzüntülü slow her şarkı sizin için aşk şarkısı zaten. daha büyük bi derdiniz olabilir miydi ki?

nette bir çok farklı teori var, herkes farklı anlamlar çıkarmış. tabii ingilizce kaynaklardan okuyun, bizim türkler la bu aşk şarkısı adam aşık işte amk diye çevirir iki dakikada.

berlin'deki konserinde sting az batırdı ama stüdyo kaydı olsun akustik versiyonu olsun gayet güzel bir şarkı. insanı sakinleştirir. its so chill dedirtir.

edit: ayrıca

He doesn't play for the money he wins
He don't play for respect

bu satırlarda stingcim ingilizce grammari baya baya seviyor. he dont nedir canım açıklar mısın?
Beni de ağlatmayan şarkılardan biridir.
gecelerimi taçlandıran şarkı.
beni sevecek ve benim sevebileceğim insana armağanım olacak şarkı.
mirasımdır..
Sting'in Güzide şarkılarından biridir.
(bkz: natalie portman)
Leon ile bütünleşmiş harika bir müziktir. asla eskimeyecek olan, ve hayatımda önemli bir anlam ve yere sahip olan parçadır.
Muzik iste deyip gecilemeyecek bir sarkidir.