bugün

dün gene husky ile çovçov tartı bir köpek birbirine girdi. böylece sahipleri tanıştı. sevişmişlerdir muhtemelen.
izmir de kordon ne ise ankara seğmenler odur. bir adanalı olarak keşke bizim de olsa dediğim bir havası var altı üstü çim ama kimse kimseye karışmıyor , saz , söz , eğlence herkes kendi keyfinde ne güzel lan.
çimlerde hunharca yuvarlanın zira biz öyle yapıyoruz.
it gezdirenler yüzünden anası ağlayan, Ankara'nın kampüs parkıdır.
Ankara'da olan fakat ankara ile alakası olmayan güzide bir park. Severiz vesselam.
Sanıyorum iran caddesinden yukarıya doğru çıkarken sağ tarafınızda kalan bol ağaçlınve yeşillikli bir parktır. Kola çekirdekçi Sevgililerin uğrak mekanıdır.
hazır beleş metro varken gitmeyi düşündüğüm park. gözlüklerim bile hazır.

metro yoksa banliyö treniyle giderim, napiyim.
taze kız eti, köpek ve seyyar biracı dolu.
Hazır skorsky'ler kaçırılmışken gitmeyi düşündüğüm park.
gözlük yerine isli camla gidiyorum. park yerini bitirmeyin göt oğlanları.
Birazdan gideceğim parktır. Ankara Tunalı mevkiide yer alan, huzur bulmadık yer.

Mini zirve loading...
Evime yakın olduğu halde yıllardır çimlerine oturmadigim yerdir.
Ankarada tunalıda kuğulu parkın az yukarısında bulunur haftaiçi bile tıka basa doludur gidenlerin yüzde doksanı fotoğraf çekmek bende oraya gittim diyebilmek için gidiyodur geneli öğrenciden oluşur şahsen oraya gidip bi saat kıçımı koyacak yer arayacağıma hemen karşısında bulunan big chefste oturup kahvemi yudumluyorum.
Çomarların çomarlarını alıp beraber otladıkları park. Sağdan doberman soldan kangal gelir. iki Köpek burda, 3 tanesi orda kavga eder havlaşırlar. Sizinde kopeklerinizin de, dedim ve 20 Dakka durabildim.

Bakın gitar çalıp dobarmanını serbest bırakan çomarlar, sizin ben amk.
Biraz balon olduğunu düşündüğüm park. Güzel ama mekan maalesef istila edilmiş. Huzur içinde oturmak falan mümkün değil.
suriyelilerin henüz keşfetmediği parktır.
ankara'nın açık hava kampüsüdür.

nerdesiniz ulan sözlük üyeleri.
dün sezonu açtı. hipster bebelerle belini gösteren cici kızlar doluştu.
Haftasonu Ankaralıların toplanma yeri. Zaten 3 5 yeşil alanı var.
(bkz: Kuğulu park)
(bkz: kurtuluş parki)
(bkz: seğmenler parki)
Şimdi güzel esiyordur. Fakat kekolar doluşuyor artık..
Son birkaç yıldır Ankara'nın popüler parklarından. Eskiden kafa dinlemeye, kitap okumaya giderdim segmenlere. Kimse olmazdı, kafama göre yayılırdim. Beni çok mutlu ederdi insandan uzak, ağaçların içinde hem de artık doğal bir alan olmuş bu park. Öyle yenileri gibi yapay degil. Ağaçlar koca koca, engebeli arazi, gölgeler, güneş görmeyen yerler, Ankara manzaralı duvarları... Şimdi öyle değil her noktasında birileri var. Sahiden kim moda etti segmenleri?
insanların kız yalamak için toplaştığı alan.
Bira içmeye gitmek için kullanılan alan.
Ankarada konsoloslukarın civarında. Çok hoş bir park. Her yerde özellikle yazları içki içen ve sesevişenençleri göreceksiniz. Tabi sapsanız kendinizi kötü hissedebilirsiniz.
şu anda ne kadar yalnızdır kim bilir.
kar yağınca apayrı güzelleşir.