Okulumuza bir tarihçi gelmişti tee 8 9 yıl önce.ismini hatırlamıyorum. Osmanlıca tersten yazıldığı için 276 kilo değil 67.2 kg olduğunu söylemişti. Tartışılır.
Allah a göre güçlüğü yok.
Başlığı atan kafasındakiler yıllar boyunca halkımızı aşağılamış ve halkımız da ne pahasına olursa olsun bu ezikliğin üstesinden gelmek istemiştir, ölümüne o zamanın en büyük silahlarını boğazın sularına gömmüştür.

insan vücudunun korku ya da istekle tanımlı fiziksel sınırlarını zorlayabildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu düzeyde olup olamayacağını bilemem ama o geminin o sulara gömüldüğünü bilirim.

daha mantıklı bir açıklamanız varsa oturup onu yaparsınız, Troll kusmukları üzerine birşey inşa edilse bugüne kadar görürdük ama malum zemin elverişli değil.
yani bi insan ateist de olsa niye böyle bir iddada bulunur ki hayır yani vatan sevgisi farklı bir şey islamiyetten önce de vardı bizde. vatan sevgisiyle ne alakası var demeyin pek tabii alakalı.
m. kemal 500 kiloluk mermiyi kaldırdı deseler inanır bu troll. (bkz: laik çomar)
tayyipin dünya lideri olduğuna ve diğer ülkelerin bizi kıskandığına inanmanın yanında daha gerçekçidir. bana göre zor şartlar insana normal zamanda asla yapamam dediği şeyleri yaptırma şansı verir. o da bunlardan sadece biri. nankörsünüz, cahilsiniz, espri anlayışınız da çook banal ve de cibiliyetsiz.
ecdad tarih yazmış evlat tarak kürek konuşuyor.
sonuç olarak çanakkale geçilmez!
Bir gerçek var ki...
Onu kimse inkar edemez.
Yenilmez armada denilen ingiliz ve Fransız donanması.
işte o donanma Türk topçusunun topları ile ilk yenilgisini aldı.
işte bunu hiç kimse inkar edemez.

Gürler zaferin teranesiyle,
Coşkun bir topun sesi derinden derine...
Adamdaki toplarin agirligiyla kaldirmak zorunda kaldigi toplarin agirligi arasinda ters oranti olusur. Herif bacaklarinin arasinda, kaldirdigi toptan daha agirini tasimis mubarekler.
bakın arkadaşlar birgun inşaatta demir kesme makinası unutmuştum. konuyla ne alakası var demeyin bir okuyun mk. Şimdi bu makinayi ertesi gün almak için transitle döndüm normalde 3 kişi ile yüklenir arabaya. bilenler bilir o makina net 150 kg dır. neyse ben ordan yoldan geçen adamlardan yardım alırım hesabi yaptım ama kimse belimiz ağrıyor v.s diye kimse yardım etmedi. sinirlendim insanlar ne kadar tembel dedim. besmele çekip kaldırıp makina attım ama müthiş zorlandım ve bunu başarmıştım. evet kendi kg sadece 55 tir. ve 150 kg makinayı kaldırıp arabaya yüklemiştim. şimdi atamiz ecdadimiz düşmana kızıp bir 250 kg kaldırmaz mı? kalmış gibi düşman arkadaşlarını sehit etmiş. tabiki iman gücüde var. ve şunu unutmayın insan isterse herşeyi yapar...ve seyit on başını rahmet ve sevgiyle anıyoruz.
hem de yakışıklı seyitin bardan 250 kg lık kızı kaldırdığına inandığınız şu günlerde.
evet biz inanıyoruz. sizin babalarınızın gemilerini o topla batırdıkları için içinizden hala çıkmamış o top anlaşılan.

biz seyit onbaşının 250 kilo top kaldırdığınada inanıyorz, hz Muhammedin ayi ortadan ikiye böldüğünede inanıyoruz ve Hz. Ibrahimi ateşin yakmadığınada inanıyoruz ve nicelerine. inançsız olanlar bizi anlamaz. Boşuna yormayın kendinizi.
siz neye inanirsiniz anlamıyorum kürşad desek yok onbaşı desek yok alparslan desek yok Malazgirt desek yok la siz inaçsiz itler ne bilirsiniz.
seni seviyorum güzel insan.
Gayet makul bir söylemdir. Adrenalinin tavan yaptığı durumlarda insanın sınırlarını aştığı deneylerle ve yaşanmış olaylarla ispatlanmıştır.

Okumadan, araştırmadan bir şeye körü körüne inanmak veya onu reddetmek insanımızda neden moda haline geldi sorgulanması lazım.
kemalist kisilik bozuklugu yasadiginiza delalettir. en yakin ozel hastaneye gorunun. aman diyim devlet hastanesinde turbanlilar falan calisiyordur simdi. laik atak gecirmeyin sonra.
Bilmem orda değildim.
o imandan gelen güçtür.
hz ali k.s hayber'in fethinde kale kapısını yerinden sökmüş harpten sonra aynı kapıyı yerine takamamıştır. sebebini peygamber efendimize sorduğunda * o anda sana melekler yardım ediyordu* cevabı almıştır.
siz alemi sadece gördüklerinizden duyduklarınızdan ibaretmi zannediyorsunuz?.
görmediklerimiz ve duymadıklarımız olamaz mı?
Evet bu bilgiye inanırsanız büyük bir yanlış yaparsınız, geçimini sağlamak için odunculuk yapan cennet mekan seyit onbaşı 271 kiloluk gülleyi iki hamlede kaldırdığını resmi tarih söyler.
Siz bu bilgiye inanmayın çünkü 21-22 kilo fazlası daha vardır.
gülecek şey arayanlar açıp kıçlarına gülebilirler.

doğru veya değil, bir milletin değerleriyle, efsaneleriyle dalga geçilmemelidir.
Kahkaha attırmıştır. Böyle bir şeye nasıl inanır insan aq?
(bkz: adam magneto çıktı rıza baba)
Bunu yapan ingiliz olsa "adamlar teknik biliyo" dersiniz, yüzsüzsünüz.
Tarihimiz sizin hazmedemediğiniz nice inanılmaz hadiselerle dolu.

Ekleme: atları tokatla bayıltan, çıplak elleriyle savaşan başıbozuklar da yalandır sizce.
Atatürkün tek başına ülkeyi kurtarması ile yarışır.
atatürk'ün ülkeyi tek başına kurtardığınan inmak gibidir.

o cemiyetler örgütlenmeler falan hayır kurumuydu zaten dimi.