bugün

haklı bir beyan. bunu yüzlerine vurduğunuzda ise "yoaaa ben sağlığım için yapıyorum" cevabı verirler.

Edit: başlık başıma kalmış lan.
Vücut yaptıktan sonra ortalıkta ''Uahhh, kaslara bak bee'' diye gezdiği sürece çok zorlanacak erkeklerdir.
Elime enstrumanımı aldım mı ne vucutcuların kasları söndü bu uğurda! Biraz beyin ve yeteneğinizi geliştiriniz.
(bkz #40038111)

neden kardesım kas gelişimi yetenek ve beyin gelişimine engel mi?

biri diğerini blokluyor mu?
vurduracaktır ama farkında değildir.

bu sözlükte öyle vücut yapıp dolaşan tipleri, çok tokmakladık biz.
Adam gibi vücut yapmak için ayda 1000 lira harcamanız lazım o parayı harcayağına biriktir evlen bunu da ben mi söyleyeyim.
Başka ne sikime yarar ki o eziyet sadece tarla çapalarken belki bi derece.
kucumsuyorsunuz ama insan varoluşunun en temel amacı türünü devam ettirmektir.

Sonuç olarak üreme için seçilmeniz gerekiyor ve kadınlar doğada hemen hemen tüm türlerde güçlü olanla birleşir.
Burası iyice inci sözlük oldu. Aq liselileri gidin kumda oynayın.
bu ne biçim başlık, bu nasıl ifade şekli. Kadnlarla beraber olmak vücut geliştiren erkekler diyemiyor sanki. illa mide bulandıracaklar.
Sizde geliştirin arkadaşım, göründüğü kadar kolay değil o işler. Sadece 250 gram için yapılmıyor emin olabilirsin. Düzenli uyku, düzenli beslenme, düzenli hayat gerekiyor. Yok toz, yok o, yok bu diyen arkadaşlar, yapında görelim o kadar basitse. Sen pizza, hamburger, bira, fıstık, çikolata yiyerek göt göbek salarken. Bir taraf salonda götünden ter akıtıyor 1 cm için.
inci sözlük mü la burası?

Ergendir.
Yıkıktır.
bugün karşılaştığım tayfa hele salona bir kız gelmesin bacak gününü bırakır kol çalışır.
beleş bir ton erkek götü varken sen de haklısın kardeşim.
O geliştirse ne olur ki.
Ona bakan kadının düşünceleri lazım olan.
kullandıkları ilaçlardan dolayı bir hezimet yaşayabilirler.
Oha denilesi başlıktır.
Cinsellik için fitness yapan erkek...

Olarak değiştirin şu başlığı ya. Kız kardeşimle ortak hesap.
öyle birini görmedim şu ana kadar kas %40 beyin %5 reddeden erkek %55 *

verme oranları (gönül)
psikolojiye dair herhangi bir şey biliyorsanız. bu elemanların yaptığının amaç doğrultusunda yapılan mantıklı bi eylem olduğunu bilirsiniz.
Ben aksine ibne olduklarını görüyorum ve düşünüyorum bunların.
ya vücut kasını geliştireceksin, ya beyin kasını.
ikisine birden çalışayım dedim de.
spor salonu bana göre değil.

beyin jimnastiğine devam.
Eline kız eli bile değmeyen, evde oturup göt büyüten amk loserlarına dert olan erkeklerdir.
Birde zekaya veriyorlar yazmış amk salağı ya ahahahah.

Onlar karı sikemese bile mental anlamda güçlendikleri için sen ve senin gibi eziklerin sahip olmadığı yaşam kalitesine ulaşacaklar.

Aha bu da hangi iq aralığının daha çok sex yaptığına dair bir araştırma. Cinsel anlamda aktif olan erkeklerin aralığı 70-100 iq arasıdır.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10706169?dopt
(bkz: mal turnosolu)