bugün

güzelim ülkeyi kimlere emanet ettiğimizi gösteren videodur. rezalettir, eşi benzeri görülmemiştir.
tatıller yazıyor ya o kadarda değil ama insan öğrenciler yazamaz mı arkadaş.

edit:bak aklıma ne geldi bence başbakanın kartuşu bitti orda, tahtaya büyücü gibi yazıyor sonuçta *
Osmanlıya dönüş pokitikasıyla hareket edip Transktripsiyonla yazdığını düşünerek g harfini noktalı yazdı desek sevgi gayınla değil Kefle yazılıyor. Her türlü bilmiyor adam. Bizim hocalardan birinin yanında böyle yazsa boğazlarlar adamı. Yersiz yerlerde büyük yazmış noktaları saçma sapan yerlere atmış...
Akpli in on
Yha adam sürekli el yazısı yazıyor düz yazıya alışık değil yoksa inci gibi yazısı var.
Akpli in out
ilk izlediğimde ön yargılı olmamak adına belki ilk defa elektronik ekrana yazı yazıyor olabilir diye düşünmüştüm.
ancak kelime aralarındaki l harflerini büyük diğerlerini küçük yazdığını görünce gerçekten bilmediğini anladım.
bende isterim elbette en az iki dil bilen çok kültürlü zeki insanlarımız bizi yönetsin dünya ülkeleri görsün imrensin.
okuma yazma bilmediği için halk tarafından görevden alınmıştır. yersen.
tam sikeyim böyle hayatı diyorum, sonra böyle bi manzarayla karşılaşıyorum. şunun gibi adamlar bile başbakan olabiliyorsa bi gün belki bizden de bi şeyler olur diye ümitleniyorum. ama yine de sikeyim böyle hayatı.
Söz konusu kişinin, üniversite sınav puanımızın bile yetmediği çok sayıda bölümü olan bir üniversiteden mezun olması ise işin en trajikomik kısmıdır.
Gerçi sayısalcı olduğu için olabilir tabii. *
Milli eğitimin başarısızlığını gösteren yazı.
Birde utanmadan cocuk gibi savunanlar olmus güldüm gerçekten.
Tanim: turkiye cumhuriyeti nin okuma yazma bilmeyen basbakaninin son rezilligi.
Arkadaşlar şimdi ben böyle bir duruma kızmıyorum. Öncelikle az buçuk bu eğitim teknolojileri konusunda bilgim var. Bu akıllı tahtalar biraz pratik isteyen bir şeydir. Aynı paintte olduğu gibi italik, Bolt veya kalınlığını ayarlayabilirsiniz. Tabi orada fare ile yaptığınızı burada elle yapma durumundasınız. Hatta bu sistemde el yazısını bitişik yazıya çeviren bir sistem de vardır. Hatta şimdiki otomatik kelime algılama sisteminde olduğu gibi siz daha o kelimeye ait harfleri girmeye başladığınızda akıllı tahta bunu algılar. Hatta daha da ileri gidelim orada yanlış yazılan kelimeleri hem algılayıp hem de bilgisayar formatında standart yazıya bile dönüştürebilir.

Gelelim olayın diğer tarafına. Plansızlık. Sonuçta yaptığınız küçük bir hata veya gaf bambaşka sonuçlar verebilir. Bunu medya özellikle sosyal medya kullanmaya çok müsait. Sınıfta bile öğrenciler bile öğretmenin hemen hatasını bulmaya meyillidir.

Eğer daha önceden yazılacak şey hazırlanmış olsa sistemdeki o özellikler aktif hale getirilmiş olsaydı bu hatalar yaşanmazdı.
bu olay bu adamın ilk vakası değil. okuma yazma bilmiyorsun onu anladık artık fakat yazacağın altı üstü üç kelime, oraya çıkmadan bir gün önce ezberleyip rezil olmaktan kurtulmak çok mu zor? bu nasıl bir plansızlık veya vurdumduymazlık? gerçi sanırım bu umursamazlık, oraya çıkıp tüm milletin anasına küfretse bile çoğunluğun alkışlayıp helal olsun diyeceğini bilmekten gelen güven. tez zamanda bıngıldağımızdan hidrojen bombası yememiz dileğiyle, bu ülke komple yıkılıp 780.000 km2 lik halısaha tesisi kurulmalı, geç bile kalındı.
ee yuh aq, vay babayynn, ohannesss ulan bu bizim ülkenin 27.başbakanı değilmi lan ohahahaha puhaha. ebenin a*ı yav.. oldum olası bu noktaları koymam diyor uhahaha sen koyma aq.
yaşı varmış, sayısalcıymış şeklinde savunulmamalı 80 yaşında yöneticiler ceolar nasıl düzgün yazıyorsa, bu ülkenin başbakanı da yazmak zorunda.
Binali Yıldırım'ın doğaüstü Türkçe manevra ve kabiliyetlerini gösteren cümle.

Yazık bu ülkeye. Daha Türkçe yazmayı bilmeyen bir zat, bu ülkenin başbakanı.
inadına ağabe.
her izlendiğinde puahahahahahahahha dedirtir. tutuk zekalı sanki adam. oldum olası bunu yapamamışımdır diyor. bir de öğrencilerin karşısına geçmiş büyük adam olarak.