bugün

sevmediğini belli etmemektir.
(bkz: iş hayatının insana öğrettikleri)
genelde erkeklerin yaptığı hatta hep erkeklerin yaptığı iğrenç eylemimsi. istisnası yoktur. ama olabilir de.
ala gavatlık hareketidir. başıma geldi, sonra da belasını buldu.
aldatmaktır bu da. hiçbir farkı yoktur. aldatmayı sadece başkasıyla birlikte olmakta aramayın, sevmeyip de seviyor gibi yapmak da aldatmaktır.
Bazen seviyor gibi yapmak, karşıdakini sevdiğindendır. Seviyorsun ama duygularına karar veremiyorsun işte, bir de sevmeyi beceremeyen, seven insana zarar veren dengesiz bir yapın varsa zor işler bunlar.
Sevmek ikili ilişkilerde mutlak olmuyor zaten.
Makarnayı sevdiğin sabittir ama mesela vildan'ı ya da hasan'ı hangi sevme türünde niteleyeceksin.
Bugün güneş altında alkol içmeyi seviyorum ama yarın "kanka gölgeye geçelim" diyenilirim.
En iyisi sevmemek galiba yea.
zordur agalar. hem kendinize zulüm, hem karşınızdakine haksızlık yaparsınız. etmayın.
Kişilik denen şeyi oluşturmak çok zor ve bunu bazıları başaramıyor, anladınız değil mi?
Bakın gelip orospu çocukluğudur diyebilirdim ama demedim.
Günümüzde gerek kadın erkek ilişkilerinde gerekse sosyal ve iş hayatımızda mutlaka yaptığımız ve yapmaya devam edeceğimiz aktivite.
Her insanın hayatının belirli donemlerinde mutlaka yaptığıdır.

işi illa aşka indirgememek lazım. Mutlaka bunu yapmak zorunda oldumuz donemlerimiz olmuştur.
öz yıkım.
kendisiyle çelişen zarar ziyan.
bireysel toplumsal risk faktörü.

imhalasyon işlemi gerektirir.

imha ve itlaf sebebidir.
mutluluğu ilgide arayanların en büyük sahtekarligi.
allah affetsin.