bugün

otoritelerce saygı duyulması gereken erkektir.

http://www.hthayat.com/ka...evismiyorsak-gorusmeyelim
bir gün çok pişman olacak erkektir.
öküzün odunun önde gidenidir. ergenlik sonrası olası erkek tipi de olabilir.
(bkz: amcık hoşaflığı)
yaşa göre üstüne gidilmesi gereken erkektir. ufaktır bebe, daha küçüktür kız arkadaşı, tamam o zaman yavşak deyin tabi ama adam cıkmıs 25 30 yaşına bu saatten sonra sürtünerek kıvılcım cıkartacak değil amk. az akıllı olun!
kadinlari amacina uygun olarak tam da olmasi gerektigi gibi kullanan erkektir. sevisecekse buyursun gelsin kafasindadir candir.
akıllı erkektir.

ayrıca tip 2 ye giriyomuşum ya. *
abaza erkek modelidir. *amacı çakıp ayrılmaktır. öküz denmemesi gerekendir, zira öküzlere haksızlık olur bu. onlar şerefsizin önde gidenidir.****
beklentilerini bilen adam. ayak yapmıyor en azından. neden üzerine gidilir anlamam.
(bkz: şerefsiz)
yazıyı kaleme alan kişinin, bunca tecrübeyi nasıl edindiği merak konusu.
amacını başından belli ettiyse ne ala kızı kendine aşık edip dediyse korkun kaçın durmayın.
afedersiniz ama bir şeyler hissetmediğim bir kızla ne muhabbet edeceğim lan? hani ne yapabiliriz ergen gibi cafelerde okey? salak salak 3. şahıs muhabbetleri mi?

ya sikerim öyle işi boşversene, ya hep ya hiç ulan.
Dürüst erkektir. Ne istediğini açık yüreklilikle dile getirmiştir. Zarar gelmez samimidir.
Takdir ettiğim erkek tipidir. Adamlar net. Ne istediğinin farkında ve size bunu açıkça belirtiyor. Göt kaldırma oyunları, gizliden eve atma planları, iyi niyet çi suistimal etme ya da ay ben çok seviyorum ayakları yok. Neyse o.
kan başka yere gidince malum beyincağız kansız kalıyor mala bağlıyor doğaldır böyle şeyler.
yapılması gereken nazikçe siktiri çekmektir hemcinslerim.
Seks yapmak için illa ki evlenmek zorunda olmadığını bilen erkektir. Zaten seks yapmak için evlenmek zorunda olmak nasıl bir mantıksızlık amk ya.
Sevişmeyi erkeğe bir ödül gibi sunan kızların hak ettiği erkektir.
görsel
Lan Türk kezolarına işler mi be.

Ev boş bana yemek yap desen gelirler ama.
Sanki bilmiyolar mutfakta titanik yapcam.
seviştikten sonra bunu söylüyorsa, hayvanat bahçesinden kaçmıştır. bunlardan biri bana bunu demeye getirdi geçen hafta. sevişmeden önce mesajlar, sohbetler ve kahve içmeler varken, sonrasında adam sadece beni yanına çağırmak için aramaya başladı. baktı ki, ben sohbetler kesilince uzak duruyorum, cinsel partner olabiliriz diye düşünmüştüm dedi bana. hem de ben ona böyle şeylere karşı olduğumu çok açık biçimde anlatmıştım sohbetlerimizde. ona 3 senedir uzaktan aşık olduğumu söylemiştim.

öküze bakar mısınız ya? düşün bunu, istemezsen de sorun değil dedi. ben de oha dedim içimden. dışımdan da dedim ki, ben zaten evine geldiğimden beri senin bana ne gözle baktığını biliyordum, bunu bu kadar kaba biçimde söylemene gerek yoktu dedim. kabul edersem, aramamı söyledi. ben de aramıyorum. ben aşık olduğum adamın böyle bir şey söyleyecek biri olmadığını düşündüğüm için aşık olmuştum. kendini yok etti gözümde. o güzel imajı bitti gitti. keşke ona uzaktan aşıkken hep rüyalarımda gördüğüm gibi kalsaydı. keşke ona aşık olduğumu hiç söylemeseydim. keşke bu kadar çirkinleşmeseydi gözümde.
Bu erkeklerin abv. Liseden beğendiğim bi erkek vardı bu bana yazmaya başladı. Nasıl ilgileniyor falan 1-2kere buluşttuk. Beni öptü karşılık verdim, hemen ileriye gitmek istedi hayır dedim sonra beni eve bıraktı. Günlük 10kere arayan 1kere bile aramadı. Beyler size bi nasihat her şey olur ama önce değer verin zaman verin bi anda hiç birşey olmaz. Bu sizi kalitesizleştirir. Amsalak olmayın. O beğendiğim çocuk suan gözümde bir hiç.
içimizi mi döküyoruz?
Dur müzik açayım.
belki ileride iki tarafında isteğiyle olacak bir durumdur ama daha yeni yeni tanışıp hemen sevişelim diyen erkek aveldir. şöyle belirtmek isterim ki bu tür erkekler kızların gözünden çok hızlı düşüyorlar bir daha da asla gözüne giremiyorlar.
Salak vasıfsız kızlar ağlıyor. Resmen tırt turnusolu başlık.

20sinde naza çekip 35ine merdiven dayadığında sikişmek için can atan taraf ben oluyorum tabi.