bugün

Gecenin bu saatinde tehlike oluşturacak azginliktan sabah pişman edecek sorudur.
güzel bir kızın melül melül bakan gözleriyle narin ses tonuyla bu soru cümlesini demesi erkeği acayip tahrik eder.
sevişmek isteyen kızlar dm lütfen dfsfdfds.
Olağan akışına bırakılmali. Sorulmamali.
Sözlük geylerinin yüksek libidoları günümü zehir ediyor.
(bkz: olur sevişiriz)
Sürekli karşı cins tarafından aldığım teklif.. henuz hazir hissetmiyorum tatlim belki baska zaman..
Filiz sen misin?
neden olmasın?
hiç bir kıza veya kadına sevişelim mi diye sorulmaz, niyet varsa zaten kendiliğinden öyle sonuçlanır.
seni seviyorum cümlesinin içine gizlenmiş gizli kelime.

artık insanlar sevgili olup seni seviyorum kelimesini sırf bu amaç için söylemektedir.

açık ve net sormak en iyisidir. en fazla tokat yer, küfür yer geçersin. ama olay o değil medeni cesaret lan bu!
bunu kıza soracan yavrum bana değil. öyle her önüne gelene bu soruyu sorarsan kötü şeyler olabilir.
selia sakin ol aq.
Sevişme isteği belirten basit Bir soru çeşididir.
sevişelim mi sorusu karşılığında hemen hemen hiçbir zaman sevişme gerçekleşmemiştir.
hep birlikte, max grup büyüklüğünü farklı bir boyuta taşıyalım. rekor kıralım gençler ve kendini genç hissedenler!
Başım ağrıyor!
Hemen, zaman kaybetmeyelim.
bayadır yapmadıgım eylem.. uzun zamandır birilerine söylemek istedigim cümle..
görsel
bu ne lan bir bardak su ister gibi.
evliler kendi arasında bu kadar rahat değil
bu nasıl özgüven.
(bkz: ben senin bildiğin erkeklerden değilim)
birine soracağım soru, o kendini biliyor*
az önce 1.30 boyunda buğday tenli kahrevengi gözlü kıllı 1 hobbit kızından aldığım ahlaksız teklif.
tabii ki de reddettim. ne sanıyorlar beni?
Evde oturmuş, "hazır kimse yokken belgesel izleyeyim" diyen dingillerin hayalini kurduğu söz.