Eski kulağı kesiklerden.
Mekanı cennet olsun.
helvası hazır. buyrun isteyen alsın.
Sözlükten atılması gereken muhtemelen ağır bir fallik dönem geçirmiş abaza yazar beyanıdır.
Ben de. *
açık oylayınca essah mı layn diye tepki verdiğim yuzır. yapma gıdıklanıyom sfghbvccx.
kendi kürt kızıdır. bastırılmış cinsi duygularını ve kürtçülüğünü entrylere vurmaktadır.
yazar (!) *
açık oylayan bir yazar, ama ne oldu öldü sanırsam.
kendini özlettiren yazardır.
ya troll ya manitasını kürt erkek inlettti yada kendisini kürt bir erkek inletti. başka bir açıklaması olamaz.
çizgisini hiç bozmadan devam edebilen ender yazarlardandır. kendime idol olarak seçtiğim, kaliteli yazar.
Bir kürt trolüdür.
Ama artılayan bir troll.
Seviyoruz seni artıcı troll.
tarzı net olan yazar.
önceden dating sitelerine tek bu amaçla girerdim ama taa ki hayatımın aşkıyla karşılaşana kadar ben https://cibuu.com/ bu sitede aşkı buldum. Abi ön yargılarımızı kıralım. bu biraz benim ön yargıma notum gibi oldu. hadi eyv.
saçmalamayın lan.gözünüzmü döndü.adam adama markajmı yapacaksınız.
nicki beni çok tahrik ediyor, bazen nickine bakarken hızımı alamayıp telefona attırasım geliyor.

bir yazar.
Bu adam bana mı yürüyor mına koyim? Seri artı oy veren sen misin lan yoksa? Sevişmek istemiyorum arkadaşım.
eksi oy almak için kendini çok kasıyor ben de bu amacını biliyorum ve açık artı oyluyorum.

(bkz: piçlik)
Kendini çok bozmuş yazardır. Sırf eksi almak için ırk değiştirmiş gibi yapmaktadır.

Eksi oy için orospu çocuğu olunmamalı.
Kendisini severim.
Biri s.kse rahatlayacak yazar.
Ama normal s.kmeyecekler, inşaatta tecavüz fantazisi yapacaklar.
Kendisine karşı nötr'üm. Yazdıklarından dolayı bu fikre vardım.
yeter dur artık.

görsel
Sevişme için talepte bulunan yazar. ismi bunu diyo. Evet.
sözlüğe giriş yapınca farkettiriyor hemen kendini entry girdiği başlıklarla.

görsel
bu kız uzun zamandır sevişemedi anlaşılan
zira bu gün yaptığı trollük bile değil.

https://www.youtube.com/watch?v=6yJ6WdeTqZ4
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar