bugün

sen kendine inanmazken onun sana inanması gibi insanı motive eden, rahatlatan,özgüvenli olmasını sağlayan bir duygu serotonin arttıran bişey işte.
ilk göz ağrımın tabiriyle; sevdiğin zaman sevildiğinden emin olamazsın ancak sevildiğin zaman sevildiğinden emin olabilirsin. (mavi ekran)
ilk başlarda hoşa giden, ilerleyen zamanlarda sorumluluk duygusunu yoğunlaştıran akabinde karşılık verebilme sorumluluğu yükleyen motivasyon sebebi bir duygudur.
Ömrü hem güzelleştirir hem uzatır.
En son ne zaman yaşadım hatırlamıyorum.
Özgüvenin tavan yapar.net.
ayakların yere basmaması ve hafifleme hislerine varmaktır. gerçekten de kafayı boşaltmış ve saf biri oluveriyorsun.
Sımsıcak. Ama olmadoğı zaman kötü hissetmek bir ilüzyonun sonucu olmalı.
Özgüven olarak sizi yükseltir.
Dehşet derecede çıkdırtıcı çünkü emin olamıyorsunuz.
Simdi anne abla akraba arkadas vs sevgileri var . Manita isinde sen sevmiyosan karsindakinin sevgisi illet olur ona yazik sanada stres. Ama sende de is varsa mutlu eder herhalde . Galiba. Sanirsam .
Sevdiğin tarafından seviliyosan paha biçilemez ama sevgi beslemediğin hatta pek tanımadığın biri tarafından sevildiğini bilsen de pek değeri olmuyor.
Bilemiyorum Altan bilemiyorum durumu benim için tamamen .
Korku ve tedirginlik artık olmuyor ben de çünkü güveniyorum kendime.sahip çıkmak ve sahip çıkılmak güzel bir duygu.en azından bu dünya da senin yanında duran herşeye rağmen bir kişi var ve ölümüne duruyor .
Sevmek sevilmek çogh hojdur ama benane.
Sevip sevilmek kadar güzel bir duygu olduğunu sanmıyorum.o muhakkak daha güzeldir.
Uzun süreli aynı kişi tarafındansa yıpratıcı. Çünkü ilgi başka yerlere kaydıkça karşı tarafın,hemen boşluğa düşülüyor ve sevilmediğini hissediyorsun. Başlangıç derecesinde keyifli.
Sevildikçe şımardığınız bir duygu.
Bunu seven bilir. Hani diyor ya orhan baba "seni ancak, seven anlar" seven sevilir. Belki her zaman olmasa da. Fakat gerçekten seven, bir gün mutlaka sevilir. işte Bu gerçek. Sevilmek, en az sevmek kadar güzeldir. Sevmek ve sevilmekle kalın azizim saygılar.
Duygusal geylerin sık uğradığı başlık.
Sevilmek antep fıstıklı çikolata yemek gibi çok güzel bi duygu ama sevdiğini söylemek yerine hissettirmek daha mükemmel bi duygu.
Çok da güzel bir duygu değil, benim omuzlarıma sanki yük biniyor.
kendini sevmekten yola çıkabilirsin çünkü uzun bir yolculuktan sonra farkına varırsın ki kendini sevdiğin kadar sevebilirsin her neyi seveceksen.
Valla daha anlayamadık, nasıl bir duygu ben de merak içindeyim. Seni sevdiğinden emin olduğun birinin varlığı güzel olsa gerek. Bunun getirdiği duygu da öyledir herhalde.

Böyle bir soru sorulduğuna göre sevilenler var demek ki. Aman ne hoş!
Sevilmek sunu diyeyim sevdiginiz kişi tarafindan sevilmek müthiş bir duygu emin olun. Birde genel olarak sevilmek. Nasil desem ünlü birisi olsam boyle yolda bi cocuk beni taniyip yanima gelse cok guzel olur.
çok zaman önce çok sevilmişliğim oldu. eve koşa koşa gidiyordum, mesai bir an önce bitsin diye bekliyordum. o kadar çok zaman olmuş ki şimdi mesainin bittiğini bile başkaları söylüyor. özlenilen.