bugün

heralde bir çok kişinin hayalidir.

(bkz: sözlük yazarlarının hayalleri)

hayallerde kurulan düettir. la kayyume illahu adlı şarkıyı dinlerken aynı zamanda kolera ile düet yaptığımı az düşünmedim.*
hem kendine hem elaleme havaların havasını atmak demektir.bir de sevdiğiniz şarkıcının beğenisini kazandıysanız oh ne ala.. hayda bre sanat camiası ben geldim triplerini beraberinde getirir.
söz konusu adam gontier'se daha güzel bir an gelmez, gelmeyecektir.
en büyük hayallerimden biridir. yalın' la düet yapmaktır.
benim asla hayalim olmamıştır çünkü gerçekten sesim kötüdür.
çok güzel bişey olsa gerek.sevcan orhanla düet yapmak büyük hayallerimden biri.
kolera dan sonra bir diğer hayalimdir. don omar la danza kuduro yu düet etmek gibisi olmazdı heralde.
müzisyen olmayanlar için winamp destekli olacak eylemdir. zevkli midir? banyoda ayna karşısında söylemekten yeğdir.
ilk aklıma gelenleri yazayım:
teoman ile ruhun sarışın, ne ekmek ne de su, palavra, terlemeden sevişenler.
şebnem ferah ile mayın tarlası, ben şarkımı söylerken, çakıl taşları.
aslı ile keşfi alem, sözler tükendiğinde, yardımcı olmuyor.
harun tekin ile tüm şarkılarını.
ayrıca ölüm kapımı çalmasa da, derinde bir şey var, senden önce senden sonra, bugün, sigara, babam oğlum, çocukken sahip olduğum... , bazı aşklar, içimden şehirler geçiyor, kurumuş ölüyorken, tesadüf, öylesine,
her görüşte yeniden aşk ve pek çok tsm eserini de sahnede tek başıma söylemek isterim.
sesim güzel olsaydı denemek isterdim. ancak şarkı söyleme yeteneğine sahip olmadığım için ancak şiir okuyarak düet yapabilirim. gökselin,şebnem ferahın,sertab erenerin,özlem tekinin,pamelanın,candan erçetinin,ajda pekkanın,sezen aksunun,jehan barburun ya da emel sayının o güzelim sesine sözleri okuyarak eşlik etmek isterdim.
güncel Önemli Başlıklar