bugün

sevgili alışık değilse gıdıklanmasına sebep olacak eylem.
kokusuyla hasret gidermektir.
Ah ahh.
enjektörü boyundan saplamaktır.

--spoiler--
o gün ölümün en güzel halini gördüm. aşkını tenimden kalbime gönderirken, kalbim durdu ama ölmedim.
bir kez daha aşık oldum.
o günden beri, o kokuyorum.
--spoiler--
gayet hos bir opme cesididir. herkes sevgilisinin boynunu opsun. guzel guzel sevissin. sevenler mutlu olsun. sevismek iyidir.

Edit: acayip sosyal mesaj vermisim.
öpülmek kadar hoş bir duygu değildir. bu hayatta boyuna derinlemesine dalan kadından daha güzel ne var? sonra bayrak göklere.
sonucunda olumlu tepkiler alacağınız bir harekettir. bir de sevgiliyi belinden tutup kendinize çekerek öpmek vardır ki o zaman sevgiliniz size orgazmik kelimesini gayet hoş bir şekilde gösterir
haramdir.net.
görsel
teferruattır.
(bkz: ön sevişme)
kokusunun en yoğun olduğu yer olduğu için, içine çeke çeke yapılacak eylem.
aşkla öpmektir, kokusunu içine çeke çeke öpmek, öpmeye doyamamaktır.
dünyayı koklamak diyebiliriz.
Ön sevişmede kesinlikle olması gerekendir.
Dünyanın en güzel duygusudur. Öperken kokuyu çekersin içine. O ciğerlere dolmaz kalbe dolar. O kokunun adı yoktur. Varsa da cennet kokusudur. Cennet kokusu nasıl olur deseler böyle olur derim. Dünyaları gezdiren insanı mutlu eden huzur veren kokudur. Bir bebek kokusu bir sevgilinin kokusu şu dünyada benzeri yoktur. Özler insan çok özler. Evet.
Olsa da elini öpüp başımıza koysak. (bkz: sen yokluk nedir bilir misin)
Bi (bkz: dahikadin)'ı öpmek değildir.
Gıdıklanır,gülerik beraber.
insanın içini sıcacık yapandır.
En kısa zamanda yapmayı planladığım fiil.

Bakalım o şanslı kız kim olacak?
sol frame gelince dolapta bira var sandım. hemen mutfağa gidip dolabı açtım baktım ki bir de ne göreyim. bira olması gereken yerde hiçbir şey mevcut değil. mecburen gittim tekele aldım birkaç şişe. durup dururken canımı çektirdiniz buz gibi efesi nankörler.
Kutsaldır. Orası benim dünyam.
çok güzel bir harekettir. ten kokusunun en iyi hissedildiği yerlerden birini öpmektir. o boyun bazen her şeyden kaçıp saklandığın bir sığınak olur.
Romantiklik ile cinsellik arasında kalan bir eylemdir.

cennetten çıkma bir his verir, eğer sevgili gerçek anlamında ise tabii. Sevgilinin boynu, bütün tutkuların somutlaşmış halidir ve bu sebeple Öpen ve öpülenin hormonları fırlar, vücut sıcaklığı artar, aşkı alevlenir, kalbi çarpmaya başlar, "hadi be şu an zaman dursun kalayım böyle, ya da öleyim şuracıkta hiç gocunmam" dedirtir.

yıllardır tadamadığım, özlemiyle yanıp tutuştuğum şeydir.
Öptükçe karşındaki kişinin kollarınızda serbest düşme hareketi yaptığı bir hayli keyifli eylem. ancak duygusal bir bağ varsa erkeğe çekici gelir.
olsada yapsak dedirtendir.
(bkz: gıdıktan öpmek) daha samimi geliyor..