bugün

günümüzde artık kuru bir seni seviyorum insanları kesmemektedir. sevgi belirtirken artık yaratıcılık konuşmaktadır. misal:
seni eksi sonsuzdan artı sonsuza kadar seviyorum.
seni sana eksi oy kullanacak kadar seviyorum.
kabadayı, namı yerinde öyle sevgi sözleriymiş, güzel sözmüş hiç ilgisi olmayan bir adamın sevgilisine iltifat ettiğini düşünsenize.
-sensiz batan güneşin mına koyayım. *
eğer aşk, sevgi dolu sözcüklerse ayrıldıktan sonra söylendiği için insanı pişman eden sözlerdir.zaten eski sevgili olduktan sonra söylenen sözlerin karşıdaki için pek bir önemi olmadığından nafile sözcüklerdir.
ya insanı pişman eder ya da mutsuz...
kör bıçağım, kimseleri kesemem. beni yine seninle bileseler...
"ben seni bütün gün koşmuş, yorulmuş ve acıkmış bi çocuğun tüm yemeklerden sonra hasretle beklediği çikolatalı puding gibi seviyorum."
''aşk çiçeğim..''
(bkz: bi cay koy)
"sakin ol şampiyon" *
canımın içi,
ciğerim,
şekerparem,
dünyam,
gözümün nuru,

gibi, sevgi şenliği yapan söz bütünleri buna örnektir.
aşk dokunmak ister gülüm sevilmek okşanmak ister aşk sevdiğini yanında ister kimi zaman dile gelir aşk dudaktan kalbe akmak ister yar ara beni arada bir sesini duyur yoksa bu ayrılıklar hepten çekilmez olur...
klasik cümleler olmamalıdır. o senin için farklıysa sende ona farklı kelimeler aşk cümleleri kullanmaktır. aşıksan eğer adına şiirler bile yazarsın. matbaadan çıkan klişe sözler farklı kılmaz. çünkü o hayat parçanızdır. oksijen alma sebebidir.
-dışkım
-bok böceğim
-söyle bagırsaklarımdaki kıl kurdum
+ ben sana muhtacım bilemezsin
adını mıh gibi aklımda tutuyorum ..

_ muzaffer orjinal ol biraz. attila ilhanla nereye kadar

+ attila kim la cücük.

- aman allahım

+ emüşekmi?
hayat gözlüm...
beni sever misin? demişti.
-sen güven sevgiline hayatım. osuruktan adam değil senin sevgilin!
-öpim mi?
+he.
-sen adam olmazsın.
cadıı : azcık kitap oku da beyninin kıvrımları açılsın!
beni sev. *
-seviselim mi?
=okuzsun 'kamil' biliyorsun dimi?
acı yok veya yar dedinde yarmadık mı?
(bkz: çekirdek değil çiğdem)*
(bkz: yenir ki bu)