bugün

ruh ikizini bulmuşsun demektir. sevgililer birbirine bu sözü söyleyebilecek kadar yakınlaşmış ve sevmişlerse aga budur sıfatını kazanan ilişkiye kavuşmuş demektirler. ha yook, bunu duyan sevgili ayrılma talebinde bulunuyorsa bırakın sktrsin gitsin zati.
"soru eki ayrı yazılır lan it" uyarısıyla karşılaşmaktır. siz ona mal deyin o size it desin, ooh mis. ruhumun ikizi.
Sonrasında sağlam bir dayak yemeyi göze almayı gerektiren durumdur.
-mal mısın kızım ya?
+yoksa niye seninle çıkayım.

dıdıt: bak yine 3 artı almış ya... olm şşş 3 kişi, size sesleniyorum, bu sözlüğe geldiğimden beri yalnız bırakmadınız, beraber haberleşerek artı verdiniz. seviyorum sizi... özel mesaj atın da tanışalım. evet üçünüz de.
sonucu sevgilinin vereceği cevaba göre değişen durum.

+aşkitom mal mısın?
- eveeeeeeeeet...senin malınım.
Dünya kare deseniz, haklısın sultanım diyecek birini bulursan sıkıntı olmayacak durum.

istersen yedi ceddine söv

Edit: Noldu la hanımköylüler?
Mal olduğunu biliyorsan sormaya ne gerek var?
Ya mal mısınız tabiki de sevgilime mal mısın diyorum o da bana diyo. Öyle ilişkimi olur lan?
saygısız yürüyen bir ilişkinin, bitiş düdüğünün çalınmasına yaklaşıldığının göstergesidir.
Gelmiş geçmiş sülalesine sövmek isterken en fazla bu kadar sansürlenebilmiş cümleyi kurmak.
aradaki samimiyet mükemmel derecede iyidir ve ruh ikizliğini geçmiş, ruh öküzü olmuşsunuzdur. misal; erkek arkadaşım ve ben.

-mal mısın aşkım ya saçmalama dldmdld
+evet malım napayım dldmdd

böyle bir konuşma geçtiyse aranızda, ruh öküzü oldunuz demektir.