bugün

öpüp başa koyulası erkektir. yirim.
Türü tükenmiş erkektir o.
"Ulan! seni yerim." erkektir. Yerim. Bilir.
erkek adam seviyorum diyemez. avuçlarından öper.
sevgili bulmuş şanslı erkektir. ne yapsa yeridir.
"öptük de ne oldu? biz sevdiğimizle kaldık" yorumlarını yaptırmıştır.
önsevişme yapıyor olabilir. erkek milleti işte abazalık tavan.
hac dan gelmiş olabilir.
Öyle erkek geldide sevmedik mi sözlük.
çok seviyormuşmuş.
ay götüm.

böyle numaraları inanmayın kızlar!
sıktırmayın bi yerlerinizi!!!
görsel
Avuç içi mi ay bişey oldu *
genelde kız arkadaşım benim avuç içimi öperdi. benim öpmek istediğim kısımlar daha farklı yerlerde bulunuyordu.

benim avuç içimi öpmese bende diğer taraflarını öpmeyecektim ama kendi kaşındı.

öptürmekten ileri gitmedi zaten. sürekli elimi kolumu tutuyordu. bırak da rahat takılalım kardeşim zaten ilerlemişiz ilişkide. sonra neden beyin göçüyor. beyin göçer tabi amk.
sonunda terk edilecektir

çünkü seven sikilir siken sevilir olayın doğası budur
Gelse baş üstünde yaşatırız. Kıymetini bilelim, Zira nesilleri tükenmek üzere.
bu eylemi çok romantik bulan hatta erkeği centilmen, böyle sevgilisi olan kadını şanslı sanan hatta erkeğin annesine de böyle yaptığını sanan bazı yazar arkadaşlarımın varlığı bana umut verse de işin aslı öyle değildir.

erkek bedeni basit bir sistematik ile çalışır. bunun temeli üreme üzerine kuruludur. ve ne yazık ki erkek bunu kendi kendine yapamamakta ve bir kadına ihtiyaç duymaktadır. içsel yansımasının dışa vurumu genelde hırpani olduğu için çiftleşecek kadın bulamayan erkek bazı kamuflaj yöntemleri geliştirir. yani alından öpmek, avucun içini öpmek, buluşmalarda hesabı üstlenmek, olmadık zamanlarda çok güzel tatiller yaratmak aslında üreme için gerekli alt yapının hazırlanmasına yardımcı olan enstürmanlardır.

ne şanslıyız ki kadınlar bunlara hala romantizm, duygusallık ve duyarlı erkek profillerinden uygun olan kalıbın içine sorgulamadan almaktadır.

bu yöntemleri kullanarak kadınla üreme işlemini gerçekleştiren erkek bir süre sonra odun, öküz, davar, angut sıfatlarını almakta ve yeni avını bulmak üzere çoktan uzaklaşmaktadır.
sikerler o erkeği, türk kızı bitirir o erkeği. sonra gider piçin biriyle işi pişirir.
yapmaktan haz duyduğum eylemdir. sevdigim kadını öpmek ve onun mutlu olduğunu görmek paha biçilmez birşeydir benim için.
işerim bile acımam.
vücudun en mikroplu yerlerinden birini öpen pis erkektir. git klitorisi öp, meme ucunu öp, yanağını öp. avuç içi ne lan ?
Sevgili var sevgili var kızına göre değişir.
bunu bir sey sanirdim.. cok da degilmis hany.
Bi anlami olmayan harekettir. Avuc iciymis,parmak ucuymus,yok goz bebegiymis yalan hepsi. 2 gun sonra agzina sicip birakir.
gerçekten tutkulu bir erkektir. bende kavuşabilsem sevdiğime avucunu geçtim her yerini öpeceğim büyük bir tutkuyla...
edit : Allahın yok mu senin dostum ? sanki kötü anlamda dedik ya..
kızın kalbini fethedecek taktiği keşfetmiş çakal erkek kişisinin yaptığı eylemdir.
terk edecek olan erkektir.
yalanmış her şey dedirtecek erkektir.
hayal kırıklığına uğratacak erkektir.
çok seviyormuş gibi yapıp sevmeyen erkektir.
güvenmeyin.
güncel Önemli Başlıklar