bugün

Sevgilisi istediyse demek ki...
uzak mesafe ilişkilerde sıkça görülen durumdur. eski hatunlardan biri de bana yolluyordu. kız şimdi evli. tabi ben sildim fotoları orası ayrı.
(bkz: teamviewer)

Bence komkti.

ikinci edit: lan gülün harbi komik lan siz gülün ben izah ederim.
Erkeğin varsayılan rızası yoksa Nitelikli Cinsel taciz suçunu işliyordur.
eğer gönderdiği fotoğraflar açık saçık ise kesinlikle tescilli orospudur.
Normal bişey aslında ama dogru erkege.
fotoyu gönderene en fazla salak derim ama paylaşan net orospu çocuğudur.
Kesinlikle Orospudur, tartışmasız, açık ve net.
Erkek kızın güvenini ciddi anlamda kazanmıştır bravo, ama bu ayrıldıktan sonra fotograflari sagda solda göstermeyeceği anlamına gelmiyor. Sadece burda erkeğin guven kazanmadaki başarısına dikkat cekmek istedim tebrikler.
Salaklık eden kızdır.
ben birinin görme ihtimaline karşı telefonumda tutmazken günün birinde ayrılma olasılıkları olduğunu bile bile yapıyorsa helal olsundur. ben yapmam öyle bir şey şahsen.
iki günlük aptal saptal ilişki ise elbette yollamayın kızlar, bunlara güven olmaz ayrılınca öc almak için size neler neler yaparlar. Hee bir de bunların düzgün olan tipleri var sizi çok severler sizde onu seversiniz uzun bir ilişkidir o zaman elbette send nudes.
sperm yutan yosmadır. net..
nikahı basmadan bu ne acele kızım. az sabret.
Burada bulunan anormallik nedir ?
biz efendi erkeklerden uzak dursun dediğim kızdır.
hizliresim.com'u tercih etmesi gereken kız. Yükleyin gitsin buradaki ahlak abidelerine bakmayın.
Bu durumu buradan kınayan kızların yüzde 99 u sevgilisine çıplak fotoğrafını göndermiştir. Ne hikmetse burada alakasız ahkamlar kesiyorlar.
o kadar konuştuk bi kere modern demedik. moderndir be kardeşim.
caps var mı?
2017 Türkiyesinde normal olan olay.
ne oldu size ? herkese bi iman gelmiş yoksa namaza,oruc tutmaya felan mi başladınız. mübarekler ?
Kendi bileceği ama ilerde pişman olacak olan kızdır. O fotoğraf döner dolaşır çıkar bir yerlerde karşısına, bela olur. Belki işinden, aşından bile edebilirler bu yüzden. Burda neyin ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz çünkü.
Ben çok pis azdım, hadi sen de az mesajı veren kızdır. Seksin baş harfidir. Alfabesini hakedendir.
Gerçekten seven kızdır. Sevdiği erkeğe de güveniyorsa yapmakta bi sakınca görmüyodur. Ayrıldıktan sonra erkeğin bunu koz olarak kullanmayacağına emin olmalıdır, kantarın topuzu kaçabilir çünkü.
ah o fotoğrafların dili olsa da konuşsa. galerimden silebilirim ama whatsapp ön belleğinden asla.*