bugün

ben şahsen karışmam, istediğini giysin. onlar bize şortla gez diyolar mı amg.
salak sacma sorulardir. *
giydirmek ne aminayko? o adam topuklu giyer, bu kadin papyon takar, kime ne lan?

giydirmeyin olm birbirinizi, soyun ve sevisin. coraplari cikarmak konusunda tartisin falan.
giyen ve giymesine karışanın değil, bunu sorgulayan adam mıdır diye düşünülmelidir.
Babası özgüvensiz ve kompleksli olanlar buradan görülüyor hemen. Yıllarca namusu amda götte aradınız ama farketmesenizde beyinde defalarca aldatıldınız amk! Hayal gücüne engel olamazsınız bebekler!
adamdır.

saçma saçma işlerle uğraşıyorsunuz amk. 20 yaşındaki kızla sevgili oluyorsun, sonra şunu giyemezsin, bunu giyemezsin. kız 20 yıldır belli bir yetiştirilme tarzında büyümüş, 2 aylık sevgilisi olarak hangi hakla müdahalede bulunabilme yetkisini kendinde görüyorsun ?

ben de sevgilimin fazla açık, teşhirciliğe kaçan kıyafetler giymesini istemem. bundan dolayı zaten bana uyan kadını seçerim. sen de bu konuda hassassan sen de sana göresini bulursun. sana zıt biriyle beraber olup, onu değiştirmeye çalışmak saçmalığın daniskasıdır. bırakın isteyen istediğini yapsın.
(#30569628)

görmek başka bakmak bambaşka, ben sadece önümde dönen toplumsal drama filmini izledim.

ulan birisi de onlar sadece bakıp iç geçirir demiş. tam dram yemin ederim. geçirsin tabi hocam iç geçirsin , aklından türlü fantaziler yapsın , mezhep edirneden karsa ne de olsa... yazık.
erkekliği adamlığı siktiret de kız kendi giyinemiyo mu lan?!
abi çankayada oturuyosa giysinde sincanda oturuyosa giydirmesin üstüne atlar abaza kekolar.
değildir. yerler öyle özgürlüğü dedirtir.